Par tehnoloģijām un mūsdienu tendencēm «Digitālajās brokastīs». Saruna ar raidieraksta veidotājiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Mūsdienīgi gadžeti, zinātnes sasniegumi, aktualitātes, tendences un vienkārši interesantas lietas digitālajā pasaulē. Par to un daudz ko citu katru nedēļu pie raidījuma "Digitālās brokastis" galda kopā ar ekspertiem spriež, analizē un vērtē Artis Ozoliņš un Rihards Blese, kuri zīmīgajā Latvijas Radio raidījuma "Raidnīca" 50. epizodē stāstīja par sava ieraksta aizsākumiem un tapšanu. 

Saruna ar "Digitālo brokastu" veidotājiem
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

Raidnīca

Podkāsts par podkāstiem - "Raidnīcā" klausies sarunas ar Latvijas raidierakstu veidotājiem. Jauna epizode katru otrdienu Latvijas Radio 1 mājaslapā un visās lielākajās straumēšanas platformās: 

Artis norādīja, ka "Digitālo brokastu" dzimšanas datums ir 2015. gada 13. novembris.

Viņš skaidroja: "Pašā sākumā bija vēlme darīt kaut ko jaunu dzīvē, un šeit noteikti ir jāsaka liels paldies "Radio Naba" un Madaram Štramdierim, arī Anetei Enikovai pašā sākumā, kuri bija atvērti cilvēkiem, kuriem ir idejas. Tobrīd man bija tikko svaigi iegūts bakalaurs Datorikas fakultātē. Viņi saskatīja manī cilvēku, kurš varētu rēcīgi runāt par tehnoloģijām. Tā viss radās un piezemējās piektdienas "Nabas" rītā (..) kā piecu minūšu satīra."

Artis padalījās atmiņās, ka attīstība turpinājās, un reiz vajadzējis aizvietot kādu raidījumu, tāpēc "Digitālās brokastis" kļuva jau 15 minūšu garas, beigās – jau stunda.

Artis vaicāja:

"Kurā brīdī, Rihard, tu atnāci?"

Rihards atzina: "Jā, nu tas stāsts tāds interesants. Vispirms "Nabā" vadīju interviju raidījumu "Studenta pietura". Stāstīju par to, kā tuvināt darba tirgu izglītībai, bija intervijas ar nozares profesionāļiem, kuri stāstīja par savu profesionālo ceļu. Tas bija mans sākums. Pēc tam meklēju dažādus veidus, kā atgriezties radio, jo es tobrīd strādāju izglītības jomā. Nu, un tad uzradās mans senais čoms Artis, kurš teica, ka viņam vajag kādu, ar ko parunāt, jo citādāk vienam pašam divas stundas vārīties ēterā ir grūti. Tobrīd biju paņēmis arī nelielu pauzīti profesionālajā dzīvē, man bija brīvs laiks, un es varēju no rīta agrāk piecelties un aizbraukt uz radio, un tā es pievienojos Artim."

Artis: "Nu jau ap 300 raidījumu izskanējuši gan radio "Naba", gan tagad arī Latvijas Radio 1. Un tas ir jauns cēliens mūsu raidījumam, šeit vislielākie pateicības vārdi gan Madaram par to, ka meklēja iespējas mums augt, gan noteikti Inesei un Agitai no Latvijas Radio 1, kuras uzticējās mums."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti