Mobilā aplikācija palīdz sameklēt pretiniekus treniņiem un sporta nodarbībām

Sporta aktīvistiem visdažādākajās disciplīnās ir pieejama jauna Latvijā radīta mobilā aplikācija "OPPO for sport", kas jau pirmajā nedēļā kļuvusi par vienu no TOP 10 lejuplādētajām starp bezmaksas aplikācijām, informē opposport.com pārstāvis Gatis Veikšins.

Ar aplikācijas palīdzību iespējams atrast sev pretinieku, lai, piemēram, spēlētu skvošu, tenisu, volejbolu, futbolu, šahu vai citu sporta veidu, kur nepieciešams oponents.  "OPPO" piemērota arī komandu sporta veidos, lai atrastu saspēles pretiniekus un komandas biedrus.

Aplikācija interaktivitāti un sociālo tīklu pieredzi pārnes uz specifisku interešu sfēru - reālu pretinieku atrašanu, lai nodarbotos ar iecienīto sporta veidu. Latviešu izgudrojumam nav analogu sporta un aktīvā dzīves veida jomā, uzskata Veikšins.

Darbības princips ir vienkāršs - aplikācijas lietotājs var pievienot savu vai apskatīt citu, jau reģistrētu lietotāju pievienotus sportiskos sludinājumus, atlasot tos pēc sporta veida, sportiskā līmeņa un atrašanās vietas, un pieteikties kopīgam treniņam. Lietotāji viens otra profilam var pievienot komentārus un vērtējumu, tādējādi ļaujot citiem iegūt vairāk informācijas par konkrēto sportotāju, lai izvēlētos atbilstošāko pretinieku un ņemtu vērā citu rekomendācijas.

"Ik reizi pierunāt kādu no aktīvajiem draugiem uz nodarbību nemaz nav vienkārši, īpaši, ja viņi nav tik ļoti aizrāvušies ar to pašu.

Ar laiku spēles partneri viens otram kļūst paredzami, tāpēc labāk attīstīt savas sporta prasmes ar pretinieku, kas nav tik labi zināms.

Tāpēc radās ideja par šādu aplikāciju, ar kuras palīdzību sportiski aktīvajiem cilvēkiem ātri un ērti satikt oponentus, ar ko saspēlēt un turpināt izaugsmi,” stāsta aplikācijas idejas autors Gatis Veikšins, kurš bija arī "OPPO" izveides komandas vadītājs.

Pagaidām bezmaksas aplikācija "OPPO for sport" pieejama "iPhone" lietotājiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tehnoloģijas un zinātne
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti