LMT pirmais Latvijā piedāvā 4G internetu telefonos

Latvijas Mobilais Telefons (LMT) ir pirmais mobilo sakaru operators Latvijā, kas no otrdienas saviem klientiem piedāvā ātrāko mobilo internetu 4G arī telefonos. Visi klienti, kuriem ir telefoni ar 4G tīkla atbalstu, no 5. novembra var to izmantot bez papildu maksas, informēja uzņēmuma preses sekretāre Elīna Lidere.

„Ceturtās paaudzes jeb 4G tīkls ir revolucionāras izmaiņas mobilajos sakaros. Tas ir tik ātrs un piemērots lielam datu apjomam, ka vēl vairākus gadus apmierinās pat prasīgākā interneta lietotāja vajadzības. LMT 4G tīkls jau ir būtiski uzlabojis lietotāju pieredzi ar mobilo internetu datorā, un mēs sagaidām, ka klienti ātri vien pieradīs arī pie 4G lietošanas ērtībām telefonos. LMT turpinās investēt 4G tīkla attīstībā, tai skaitā arī lauku teritorijās, kur bieži vien nav citu alternatīvu interneta pieslēgumam, jo īpaši tik ātram un stabilam, kāds ir 4G," norāda LMT prezidents Juris Binde.

4G mobilais internets tagad ir pieslēgts visiem LMT pēcapmaksas klientiem. Lai to izmantotu, ir jāatrodas LMT 4G tīkla zonā ar telefonu, kas atbalsta 4G. Jāņem vērā, ka viedtālrunim ir jābūt atjaunotai programmatūrai un jaunākās paaudzes SIM kartei – uSIM. Par visu to var pārliecināties LMT mājas lapā: http://www.lmt.lv/lv/4g-gatavibas-parbaude, zvanot un rakstot LMT informatīvajam dienestam, kā arī apmeklējot kādu no LMT 70 klientu apkalpošanas centriem visā Latvijā.

Šobrīd trešdaļa no LMT pārdotajiem viedtālruņiem atbalsta 4G, un kopumā LMT tīklā darbojas jau vairāk nekā 25 000 ceturtās paaudzes viedtālruņu. Savukārt 4G tīkls ir pieejams jau vairāk nekā 35% Latvijas iedzīvotāju.

4G teorētiskais ātrums ir līdz pat septiņām reizēm lielāks nekā 3G un DSL. Piemēram, lietotnes vai cita satura lejupielādēšana (100 MB) ar 4G prasītu vien 25 sekundes, nevis 3 minūtes kā DSL vai 3G tīklā. Savukārt 4G reakcijas laiks ir 3 līdz pat 10 reizes īsāks nekā 3G tīklā. Tas ļauj daudz ātrāk, piemēram, pāršķirstīt attēlus interneta foto albumā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti