Latvijas uzņēmumi piedalīsies prestižajā aviācijas izstādē «Paris Air Show»

Šonedēļ divi uzņēmumi no Latvijas – „Centre Composite” un „Aviatest” piedalīsies pasaules vadošajā aviācijas nozares izstādē „Paris Air Show”. Tā ir pirmā reizi izstādes vēsturē, kad pasākumā piedalīsies aviācijas nozares uzņēmumi no Latvijas, pulcējoties klāt tādiem uzņēmumiem kā „Boeing”, „Airbus”, „Bombardier Aerospace” un „Eurocopter”.

„Centre Composite” ir vienīgais kompozītmateriālu zinātniski pētnieciskais centrs Baltijas valstīs, kas piedāvā kvalitatīvus inženieraprēķinus kompozītmateriālu stiprības, noturības, noguruma un optimālās projektēšanās jomā.

„Aviatest” ir Baltijas valstīs vienīgā laboratorija, kas veic pilna mēroga lidmašīnu un helikopteru izturības un to resursu izmēģinājumus. Uzņēmums ir sertificēts īstenot gan Eiropas Savienībā, gan Krievijas Federācijā izgatavotas aviotehnikas izmēģinājumus.

„Dalība Parīzes izstādē abiem uzņēmumiem būs lieliska iespēja piedāvāt savus pakalpojumus – kompozītmateriālu izpēti un lidmašīnu un helikopteru un to elementu izmēģinājumus - vadošajiem aviācijas tehnikas ražotājiem. Vienlaikus tā ir laba iespēja sekot līdzi inovācijām un jaunākajām tehnoloģijām aviācijas nozarē, kas strauji attīstās ik gadu,” stāsta Gegams Hanamirjans, „LNK Group” Attīstības departamenta vadītājs.

„Šāda mēroga pasākumos papildu stenda izvietošanai gan liela nozīmē ir proaktīvai komunikācijai, tādēļ pēdējos mēnešus esam sazinājušies ar citiem izstādes dalībniekiem, lai organizētu B2B tikšanās. Pateicoties mūsu tehnoloģiskajām iespējām un darbinieku augstajai kvalifikācijai, interesi ir izrādījuši vairāki nozarē pazīstami uzņēmumi. „Centre Composite” un „Aviatest” strādā 76 inženieri, no kuriem 15 ir ar inženierzinātņu doktora grādu,” informē Hanamirjans.

Starptautiskā izstāde „Paris Air Show” pirmo reizi tika organizēta 1909. gadā. Šī izstāde jau 50. reizi apvienos aviācijas nozares profesionāļus no visas pasaules – gan lidmašīnu un helikopteru un to daļu ražotājus, gan pasūtītājus, gan kompozītmateriālu ražotājus un pētniekus, gan citus, ar aviācijas nozari nesaistītus, interesentus.

Iepriekšējā „Paris Air Show” izstādē 2011. gadā piedalījās vairāk nekā 2 100 uzņēmumu un to apmeklēja 151 tūkstotis aviācijas nozares profesionāļu, kā arī 204 tūkstoši citu interesentu no visas pasaules.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tehnoloģijas un zinātne
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti