Latvijas jaunuzņēmumi dalībai izglītības tehnoloģiju izcilības programmā sacenšas ar 16 valstīm

Sestdien, 6. jūnijā, noslēgusies jaunuzņēmumu pieteikšanās starptautiskai izcilības programmai izglītības tehnoloģiju sfērā “Ed-TechEvolution”, kuras mērķis ir  savest kopā spožākos prātus, investorus, izglītības institūcijas un valsts iestāžu pārstāvjus no Ziemeļvalstīm un Baltijas reģiona, informēja programmas organizators Mārtiņš Bičevskis. Programmā pieteikušies vairāk nekā 40 jaunuzņēmumi no 17 valstīm, tostarp Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Nīderlandes, Somijas, Turcijas, Lielbritānijas, Kenijas, Krievijas, Austrālijas, Kipras, Izraēlas, Čehijas un citām.

Jaunuzņēmumu iesniegtās idejas ietver tādas tēmas kā spēles elementu izmantošana izglītības procesā jeb spēļošana un skolotāju apmācību, kā arī virtuālā realitāte, attālinātās izglītības produktu piedāvājums, tiešsaistes valodu apmācības, izglītības rīki dažādu zinātņu nozaru apguvei un tamlīdzīgi.

15. jūnijā sāksies “Ed-TechEvolution” piecu dienu intensīvā akcelerācijas programma tiešsaistē. Tajā piedalīsies 10 labāko ideju autori, kurus atlasīs īpaši izvēlēta ekspertu komisija. Izstrādātās idejas tiešsaistē tiks prezentētas plašākai publikai 19. jūnijā jeb Demo dienā.

Covid-19 izraisītā krīze radīja strauju attīstību izglītības sfērā, liekot skolām un universitātēm pārcelties uz darbu tiešsaistē un attiecīgi pāveidot arī mācību plānus. Tas atstāj ilgstošu iespaidu uz to, kā mēs domājam par pasniegšanu un mācīšanos.

Tiks rūpīgi izvērtēti, atlasīti un programmā iekļauti dažādi pilnībā izstrādāti tiešsaistes rīki un platformas un to prototipi, kas tuvākajā nākotnē varētu nonākt arī Eiropas skolās un universitātēs.

Programma tiks īstenota no 2020. gada 15. jūnija līdz 19. jūnijam. Dalībniekiem būs iespēja saņemt nepastarpinātu palīdzību un padomu no vairāk nekā 20 pieredzējušiem mentoriem, piedalīties meistardarbnīcās, kuras vadīs savas jomas tehnoloģiskie līderi, iesaistīties neformālās, bet strukturētās sarunās ar veiksmīgiem uzņēmējiem, uzklausīt citus jaunuzņēmējus un ļaut viņiem sadzirdēt sevi, kā arī uzdot visus svarīgākos jautājumus. Uzvarētāji saņems attīstības veicināšanas balvas no “Ed-TechEvolution” partneriem, tajā skaitā labāko ideju autori varēs saņemt līdz 3000 eiro no “Tet”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tehnoloģijas un zinātne
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti