Jaunuzņēmums piesaista 1,1 miljonu eiro un pārceļas no Zolitūdes uz Londonu

Latvijā dibinātā kompānija “Giraffe360” saņēma 1,1 miljonu eiro lielas investīcijas, un, neraugoties uz Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības (ES), pārceļ savu oficiālo biroju uz Londonu, ziņo “EU startups”.  

“Giraffe360” nodarbojas ar 3D virtuālo telpu tūru radīšanu. Pirmais “Giraffe360” radīts 2016. gadā. Pašlaik uzņēmumam ir klienti Lielbritānijā un septiņās citās ES valstīs.  

Investīciju piesaistīšanas otrajā kārtā uzņēmumam izdevās piesaistīt 1,1 miljonu eiro. Pirmajā kārtā uzņēmumam izdevās piesaistīt pusmiljonu eiro.

“Giraffe 360” dibinātājs un vadītājs Mikus Opelts pastāstīja, ka Londona kā centrālā biroja vieta - par spīti “Brexit” - izvēlēta, jo šī ir labākā vieta Eiropā tehnoloģiju biznesam.

Uzņēmumu “Giraffe360” ar pamatkapitālu 2800 eiro dzīvokļu adresē Rīgas mikrorajonā Zolitūdē 2016. gadā dibināja Mikus Opelts un Madars Opelts, caur “Crediweb” servisu noskaidroja Rus.LSM.lv. Abiem piederēja vienādas uzņēmuma daļas, 2017. gadā katrs no viņiem 5% nodeva diviem Igaunijas investoriem, bet pērn uzņēmuma kapitāls ir palielināts līdz 3111 eiro un pilnībā nonāca Londonā reģistrētās kompānijas “Giraffe360 Limited” rokās. Šī kompānija pieder Mikam un Madaram Opeltiem.   

Saskaņā ar Uzņēmuma reģistra oficiālo informāciju uzņēmumam uz šī gada janvāra sākumu bija nodokļu parāds aptuveni 60 000 eiro apmērā.   

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tehnoloģijas un zinātne
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti