Izcilības programmai «Ed-TechEvolution» pieteiktos projektus vērtēs eksperti no Baltijas universitātēm

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem un 6 mēnešiem.

Izglītības tehnoloģiju programmai Ed-TechEvolution pieteiktos jaunuzņēmumu projektus profesionāli vērtēs un konsultēs eksperti no Baltijas labākajām universitātēm, informēja programmas organizators Mārtiņš Bičevskis.  

Programmai pieteikto projektu izvērtēšanā un konsultēšanā piedalīsies eksperti no Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU), Liepājas Universitātes, Viļņas Universitātes Biznesa skolas un RTU Rīgas Biznesa skolas.

Ed-TechEvolution ir izglītības tehnoloģiju programma, kurā kopā tiek savesti spožākie prāti un investori no Ziemeļvalstīm un Baltijas reģiona, lai aktivizētu piecu dienu ilgu, intensīvu akcelerācijas programmu, kura, atbilstīgi organizatoru pamatidejai, pilnībā notiks tiešsaistē.

Jaunuzņēmumi, kas specializējas Ed-Tech jeb izglītības tehnoloģijās vai arī vēlas pievērsties Ed-Tech sfērai un ir attīstījuši kādu produktu vai servisu citā jomā, līdz 6. jūnijam tiek aicināti pieteikties starptautiskai akcelerācijas programmai tiešsaistē.

Programma tiks īstenota no 2020. gada 15. jūnija līdz 19. jūnijam. Dalībniekiem būs iespēja saņemt nepastarpinātu palīdzību un padomu no vairāk nekā 20 pieredzējušiem mentoriem, piedalīties meistardarbnīcās, kuras vadīs savas jomas tehnoloģiskie līderi, iesaistīties neformālās, bet strukturētās sarunās ar veiksmīgiem uzņēmējiem, uzklausīt citus jaunuzņēmējus un ļaut viņiem sadzirdēt sevi, kā arī uzdot visus svarīgākos jautājumus. Uzvarētāji saņems attīstības veicināšanas balvas no “Ed-TechEvolution” partneriem.  

Uzvarētāji saņems attīstības veicināšanas balvas no "Ed-TechEvolution" partneriem, tajā skaitā labāko ideju autori varēs saņemt līdz 3000 eiro no "Tet".

Katrai programmā pieņemtajai komandai tiks lūgts izvirzīt divus individuālus, ambiciozus mērķus, kurus tā plāno sasniegt programmas beigās. Trešais mērķis visiem būs kopīgs. Dalībniekiem tiks lūgts savu produktu jēdzieniski raksturot un piemērot tādam scenārijam, ja pasauli skartu Covid-19 pandēmijas otrais vilnis un izglītības institūcijas būtu spiestas savas klases un auditorijas neatvērt arī 2020./2021. mācību gada semestros.

KONTEKSTS:

Jaunuzņēmumi, kas specializējas Ed-Tech jeb izglītības tehnoloģijās vai arī vēlas pievērsties Ed-Tech sfērai un ir attīstījuši kādu produktu vai servisu citā jomā, tiek aicināti pieteikties starptautiskai tiešsaistes akcelerācijas programmai “Ed-TechEvolution”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti