«Huawei» ar viedtālruņu inovācijām cenšas izkonkurēt «Apple» un «Samsung»

Mobilo tālruņu tirgus pārsteidz ar jaunām inovācijām – firma “Huawei” nākusi klajā ar telefonu, kas ļauj “dalīties” baterijā ar citiem un kura fotokamera spēj atpazīt tūrisma objektus. Šādi “Huawei” cenšas izkonkurēt tādus lielos tirgus spēlētājus kā “Apple” un “Samsung” .

“Huawei Mate 20 Pro” – tā sauc jauno viedtālruni, kas cenšas pārspēt tirgus konkurentus ar daudzām jaunām funkcijām: ātrāku failu lejupielādi un mākslīga intelekta spēju atpazīt objektus uzņemtajos fotoattēlos.

 Tālrunim ir “Leica” fotokamera ar trīs dažādām lēcām, bet pats interesantākais ir opcija “domājošās lēcas”, kuras spēj atpazīt slavenus tūrisma objektus 15 pasaules valstīs, 10 miljonus mākslas darbu un 120 miljonus iepirkšanās preču. Ir arī iespēja iestatīt “kino formātu”, kur var izcelt kādu objektu video un noņemt krāsu visam apkārtējam fonam. Šīs opcijas dēļ arvien vairāk cilvēkiem iepatikusies video funkcija, kaut gan bilžu funkcija parasti ir populārāka.

Pati praktiskākā funkcija ir spēja uzlādēt telefonu bez vada, turklāt ātri – pusstundā. Un ir iespēja ar savu baterijas uzlādes daudzumu dalīties ar kādu citu: uzliekot telefonu vienu uz otra, vienam baterija lādēsies, bet otram tās daudzums samazināsies.

Nav pārsteidzoši, ka “Huawei” šo funkciju testē ar “Apple” telefoniem, kas ir viņu lielākie konkurenti. Pēc pētījumu datiem, “Huawei” nesen pārspējis “Apple”, ieņemot 13% lielu tirgus daļu, kamēr “Apple” – 11%.

Tehnoloģijas un zinātne
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti