Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Ogri pieskandina pūtēju orķestri

Pasniegtas Daugavpils Universitātes Gada balvas

Daugavpils Universitātē pasniegti Hesperīdu zelta āboli

Atskatoties uz gada laikā padarīto un sasniegto, kā arī lai cildinātu savus labākos, Daugavpils Universitāte jau astoto reizi rīkoja zināšanu un mūžīgās jaunības simbola - Hesperīdu zelta ābolu - pasniegšanas ceremoniju.

Gada balvas zinātnē visās nominācijās saņēma dāmas. Aizvadītais gads universitātei bija bagāts izaicinājumiem un sasniegumiem. Daudz tika domāts par stratēģiskām lietām, attīstot zinātnes virzienus un katrā no tiem izstrādājot konkrētas pētniecības programmas.

Kategorijā "Gada mācībspēks" tika pasniegta profesoram Vitoldam Zaharam. Universitātē profesors strādā jau 11 gadus un to laikā ir publicējis vairākus mācību līdzekļus. Pēdējā publicitāte ir par penitenciāro pedagoģiju un psiholoģiju. Latvijā tāda līmeņa darbs ir vienīgais.

"Manā skatījumā akadēmiskais darbs, kurš cieši saistīts arī ar zinātni, ar zinātnisko darbību ir ļoti pateicīga nodarbošanās un pateicīga misija audzināt nākošos profesionāļus," norāda Vitolds Zahars

"Gada sasnieguma" balvu ieguva Diānas Pušļakas vadītā komanda, pateicoties kurai tika panākta projekta „Daugavpils Universitātes studiju programmu kvalitātes uzlabošana un vides pieejamības nodrošināšana” īstenošana. Arī šogad komanda plāno ķerties pie jaunu projektu realizācijas.

Kategorijā "Gada students" balvu izpelnījās 3.kursa angļu un spāņu valodu filoloģe, dzejniece Jana Ķapsņa. Viens no viņas dzejoļu krājumiem ir iekļauts Daugavpils Universitātes biedrības „Intelekta parks” tekstu kopkrājumā „Rainis un Aspazija Austrumlatvijas literātu balsīs”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tehnoloģijas un zinātne
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti