Ar mobilo aplikāciju var doties uz mežu pēc eglītes

Ziemassvētku priekšvakarā, ģimeniski dodoties uz mežu pēc eglītes, var izmantot mobilo aplikāciju "Kadastrs.lv", kas palīdzēs identificēt mežu, kurā noskatīta eglīte, informēja Valsts zemes dienests (VZD). Aplikācija piedāvā arī citas ērti lietojamas funkcijas.

Mobilās aplikācijas "Kadastrs.lv" priekšrocības ir bez maksas meklēt un skatīt kadastra datus plašākā apjomā nekā interneta lapā kadastrs.lv. Aplikācijā bez maksas pieejama kadastra karte.

Tā nodrošina iespēju atpazīt nekustamo īpašumu vietā, kur atrodas mobilās iekārtas lietotājs un uzzināt kadastra datus par šo objektu.

Mazāk zināma ir aplikācijas funkcija meklēt un attēlot kartē gan sarežģītas adreses pilsētās, gan viensētas Latvijas laukos.

VZD mobilā aplikācija "Kadastrs.lv" gada nogalē kļuvusi pieejama arī Windows Phone lietotājiem. Tas nozīmē, ka aplikāciju tagad var izmantot ne tikai tie, kas to novērtējuši Android un iOS operētājsistēmās, bet arī viedtālruņu īpašnieki, kas priekšroku dod Windows Phone platformai.

„Ir patīkami gadu noslēgt ar ziņu, ka mobilā aplikācija "Kadastrs.lv" nonākusi arī "Windows Phone" veikalā. Līdz ar to vēl vairāk mobilo iekārtu lietotāju iegūst bezmaksas pieeju Kadastra informācijas sistēmas teksta un ģeotelpiskajiem datiem. Ceram, ka viņi nebaidīsies eksperimentēt un atklāt noderīgo, ko sniedz aplikācija,” sacīja VZD projekta vadītājs Aivars Malacanovs.

Mobilā aplikācija "Kadastrs.lv" izstrādāta "ERAF" līdzfinansētā projekta "VZD ģeotelpisko datu Ģeotelpiskās informācijas sistēmas izveides" ietvaros.

 

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tehnoloģijas un zinātne
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti