«Apple» iepazīstina ar jaunajiem viedtālruņu modeļiem

Amerikas Savienoto Valstu (ASV) tehnoloģiju kompānija “Apple” iepazīstinājusi ar jaunajiem viedtālruņu “iPhone 11” modeļiem. Tiem ir jaudīgāki procesori un uzlabotas fotokameras.  

“Apple” iepazīstināja ar trijām  “iPhone 11” versijām, tostarp “Pro” modeli ar  trīs fotokamerām. Jaunās tehnoloģijas un ultraplatleņķa fotokameru lēcas rada iespēju arī apvienot  vairākas fotogrāfijas vienā uzņēmumā.

Kompānija arī samazinājusi vienkāršākā modeļa - “iPhone 11” sākumcenu līdz 699 ASV dolāriem un piedāvā spēļu un straumēšanas televīzijas abonēšanu par zemākām cenām nekā konkurenti. Savukārt pārējie viedtālruņi maksās 999 un 1099 dolārus.

Eksperti norāda, ka lielāko ievērību pelna tieši lētākais tālruņa modelis. Pateicoties zemākai cenai un ilgākam akumulatora mūžam, tas varot pārliecināt cilvēkus atjaunināt savus viedtālruņus ātrāk, nekā viņi to darītu citos gadījumos.

Savukārt “Apple” vadītājs Tims Kuks pasākumā Kupertīno pilsētā uzsvēra, ka jaunajiem viedtālruņiem ir daudzas jaunas iespējas un  neiedomājami jauns dizains.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tehnoloģijas un zinātne
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti