Apbalvoti starptautiskās programmas «Ed-TechEvolution» izcilākie dalībnieki

Aizvadītajā nedēļā noslēdzās starptautiskā izcilības programma izglītības tehnoloģiju sfērā “Ed-TechEvolution”, kuras mērķis bija savest kopā spožākos prātus un investorus no Ziemeļvalstīm un Baltijas reģiona, lai aktivizētu piecu dienu ilgu, intensīvu akcelerācijas programmu jaunuzņēmumiem.

Programma “Ed-TechEvolution” noslēdzās ar Demo dienu, kurā 11 izcilākie  akcelerācijas programmas dalībnieki, kurus izvēlējušies žūrijas eksperti, iepazīstināja ar savu jaunuzņēmumu izveidotajām idejām.  

“EdTech Evolution” komandas vārdā līdzdibinātājs Mārtiņš Bičevskis uzsvēra, ka galvenā balva visām komandām ir iespēja par brīvu nedēļas laikā iegūt ļoti plašu kontaktu loku un aprobēt savas idejas gan visu trīs Baltijas valstu universitāšu, gan skolu ekspertu priekšā, taču atsevišķi tika izcelti tie jaunuzņēmumi, kuru produkti vai piedāvātās idejas izpelnījās “Ed-TechEvolution” sadarbības partneru īpašu uzmanību.

“Lielvārds”, kas ikdienā strādā, lai palīdzētu skolotājiem, piešķīra balvu – stratēģisko konsultēšanu – jaunuzņēmumam “Homestudy”, kura darbības uzmanības centrā ir atbalsts skolotājiem. 

“Linearis Pro” – viens no vadošajiem uzņēmumiem, kas palīdz kompānijām globalizēties – piešķīra divas balvas. Katrs uzņēmums saņēma 500 eiro, lai varētu paplašināt tirgu. Šo iespēju saņēma divi jaunuzņēmumi – “Homestudy” un “Gimi”, kas izstrādājis finanšu un izglītības aplikācija skolēniem un viņu vecākiem.

Savukārt par kompānijas “Producement” favorītu un trīs mēnešu biznesa un produktu attīstības konsultācijas ieguva “Casers”, kura mērķis ir palīdzēt zinātniekiem un pētniekiem radīt interaktīvus lauka pētījumus ar spēļošanas un tiešsaistes sadarbību visā pasaulē.

“Progressica” balva – komandas efektivitātes un dinamikas attīstība – nonāca pie “Load Last Save”, kura darbības centrā ir izglītības spēļošana. Savukārt “Learn Launch” palīdzēs attīstīties un ASV tirgū nokļūt diviem jaunuzņēmumiem – “Kibo”, kas studentiem palīdz attīstīt karjeru, un “Casers”.

Uzņēmuma “Tet” balva sastāvēja no divām daļām – atbalsta konsultācijām produktu un tirgus stratēģijā un 1000 eiro naudas balvas. “Tet” galu galā izvēlējās apbalvot divus jaunuzņēmumus, un tie bija “Homestudy” un “Edumus”, jaunuzņēmumam, kas sekmē jaunu profesionāļu nonākšanu skolās.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tehnoloģijas un zinātne
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti