Aicina pieteikties zaļo tehnoloģiju hakatonam septembrī

No 18. līdz 20. septembrim norisināsies "Zaļo tehnoloģiju hakatons", ko organizē pārnozaru sadarbības organizācija ''Zaļo un viedo tehnoloģiju klasteris'', informēja organizācijas pārstāve Daira Bērtule.  Hakatons, kurā aicināti piedalīties dalībnieki no visas pasaules, notiks gan klātienē Liepājas Universitātē, gan interneta tiešsaistē.

Hakatona dalībnieku izveidotās programmas 48 stundu laikā  sacentīsies savā starpā, lai rastu risinājumu dažādiem izaicinājumiem, izmantojot pasaulē lielākās Zemes novērošanas programmas “Copernicus” satelītu datus.

Jau šobrīd dalībniekiem var reģistrēties, aizpildot pieteikšanās anketu šeit. Dalība hakatonā ir bez maksas.

Hakatonā aicināti piedalīties gan entuziasma pilni jaunieši un studenti, sākot no 18 gadu vecuma, gan citi interesenti, kuri gatavi piedalīties 48 stundu ideju maratonā un kuriem piemīt biznesa, tehniskās vai radošās prasmes. Noderīgas būs dalībnieku iemaņas mārketingā, programmēšanā, grafiskajā dizainā, datu apstrādē, uzņēmējdarbībā, projekta vadībā un arī citās jomās.

Lai palīdzētu dalībniekiem sasniegt labus rezultātus, visa pasākuma laikā tiks nodrošināts mentoru un pieredzējušu ekspertu atbalsts, lai ne tikai attīstītu biznesa idejas, bet arī iegūtu un apstrādātu satelīta datus.

Risināt uzņēmumu izaicinājumus palīdzēs “VIRAC” Tālizpētes nodaļas vadītāja un Ventspils Augstskolas lektore Linda Gulbe, “VIRAC” Tālizpētes nodaļas zinātniskais asistents Edgars Visockis, “NEW DOOR Social Business Accelerator” direktore Diāna Lapkis, “RD Alfa Microelectronic” biznesa attīstības vadītājs Ļevs Lapkis, “ABLabs” izpilddirektors Imants Martinsons, “Blue Shock Race” dibinātājs un vadītājs Artis Daugins, Valodu vēstniecības vadītājs Andris Lanka, “TestDevLab” sabiedrisko attiecību vadītājs Kristaps Skutelis, Ventspils Augstskolas Informācijas tehnoloģiju fakultātes dekāns Vairis Caune, Ventspils Biznesa atbalsta centra investīciju piesaistes un attīstības vadītājs Roberts Gaižutis, tiešsaistes izglītības platformas “Udacity” programmu vadītāja Gundega Dekena un citi zinoši mentori.

Pasākuma laikā Zaļo un viedo tehnoloģiju klasteris nodrošinās gan telpas, kur strādāt un radīt idejas, gan vietu, kur atpūsties un izgulēties. Tomēr, lai darba process un atpūtas laiks būtu pēc iespējas kvalitatīvāks, dalībnieki tiek aicināti ņemt līdzi savus datorus un mobilos telefonus ar visiem tiem nepieciešamajiem lādētājiem un guļammaisus atpūtas brīžiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tehnoloģijas un zinātne
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti