Jauniešus un studentus aicina uz «Green Tech» hakatonu – 48 stundu ideju maratonu

No 22. līdz 24. septembrim Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātē notiks hakatons, kurā dalībniekiem būs iespēja risināt Latvijā zināmu uzņēmumu izvirzītos izaicinājumus, attīstīt savas biznesa idejas un pretendēt dalībai projektā "Studentu inovācijas programma".

"Green Tech" hakatona mērķis ir savienot studentus, jauniešus un Latvijas uzņēmumus, lai sekmētu jauniešu izpratni par uzņēmējdarbību, procesiem un aktualitātēm biznesa vidē, un veicinātu radošas idejas uzņēmumu izaicinājumu risināšanā. Dalībnieki ir aicināti ne tikai risināt komersantu izaicinājumus, bet arī attīstīt un pilnveidot savu biznesa ideju, iegūt jaunus sadarbības partnerus un saņemt atbalstu uzņēmējspēju veicinošajā projektā "Studentu inovācijas programma".

"Dalība hakatonos paver plašas iespējas iepazīties ar jauniem, uzņēmīgiem cilvēkiem un potenciālajiem sadarbības partneriem.

Kā vēstīja mūsu līdzšinējā pieredze, ir iespējami sadarbības piedāvājumi arī no izaicinājumu devējiem, ja ideja ir ļoti veiksmīga. Noslēdzošajā hakatonā fokusēsimies uz ilgtspējīgu inovāciju radīšanu dažādiem klimata izaicinājumu risinājumiem, tai skaitā atkritumu pārstrādes un marķēšanas jautājumiem. "Green Tech" hakatonā-IV komandas cīnīsies par 3000 eiro balvu fondu un iespēju turpināt attīstīt savu biznesa ideju arī pēc pasākuma," stāstīja hakatona koordinatore Zane Feldmane.

Pasākumā dalībniekiem būs iespēja piedalīties vairākās meistarklasēs, kas veicinās jaunu prasmju un rīku apgūšanu sekmīgai dalībai hakatonā, kā arī tiks organizētas individuālas mentoringa sesijas, kuru laikā mentori palīdzēs komandām iegūt nepieciešamos datus, piesaistīt nepieciešamos speciālistus un sniegs padomus idejas īstenošanai. Labākās idejas saņems motivējošas naudas balvas un papildu atbalstu idejas attīstībai un biznesa uzsākšanai.

Lai nodrošinātu kvalitatīvu darba procesu, hakatona dalībnieki tiek aicināti līdzi ņemt savas viedierīces un vismaz vienu portatīvo datoru uz komandu, kā arī tiem nepieciešamās uzlādes ierīces. Organizatori dalībniekiem nodrošinās telpas, kurās strādāt un radīt idejas, kā arī vietu, kur atpūsties un atgūt spēkus. Tostarp dalībniekiem tiks nodrošinātas ēdienreizes.

Dalība hakatonā ir bez maksas. Reģistrācija hakatonam, aizpildot pieteikšanās anketu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti