Rīta Panorāma

Telefonintervija ar politologu, profesoru Juri Rozenvaldu

Rīta Panorāma

Astors Pjacolla un Dienvidamerikas ritmi Rīgas Domā

Intervija ar Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas prezidenti Signi Bāliņu

Darbinieku digitālo prasmju celšanai mudina uzņēmumus pieteikties apmācību līdzfinansējumam

Lai Latvijas uzņēmumi varētu radīt konkurētspējīgus produktus, darbiniekiem jābūt zinošiem, tāpēc uzņēmumi, kas savā darbībā plaši izmanto tehnoloģijas, līdz gada beigām aicināti pieteikties līdzfinansējumam savu darbinieku apmācībām informācijas un komunikāciju tehnoloģiju jomā, Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta Panorāma" sacīja Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) vadītāja Signe Bāliņa.

Viņa skaidroja, ka saskaņā ar Eiropas datiem vispārējais digitālo prasmju līmenis Latvijā nav īpaši augsts. Līdz ar to uzsākta informatīva kampaņa "Zināšanas vairo iespējas", lai mudinātu uzņēmumus saņemt līdzfinansējumu darbinieku kompetences celšanai.

Bāliņa norādīja, ka zināšanas var pilnveidot dažādās jomās – gan par dažādiem specifiskiem rīkiem, kurus izmantot, lai pilnveidotu savus produktus, gan digitālajā mārketingā, gan mārketingā, gan projektu vadībā, arī procesu vadībā.

Proti, tēmu loks plašs, tāpēc LIKTA vadītāja aicināja apmeklēt asociācijas mājaslapu, lai aplūkotu iespējas. Taču pat tad, ja vajadzīgās apmācības neizdodas atrast, LIKTA solīja iespēju veidot apmācības konkrēti uzņēmuma vajadzībām. Mācības iespējamas gan klātienē, gan attālināti, kā arī – gan Latvijā, gan ārpus tās.

Asociācijas vadītāja atzina, ka ierasti aktīvāki ir lielie uzņēmumi, tomēr viņa mudināja apdomāt šo iespēju arī mazajiem uzņēmumiem, jo tiem tiek atmaksāti 70% no mācību maksas, kamēr lielajiem uzņēmumiem – 50%.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti