Daugavpils gatavojas Izgudrotāju festivālam un aicina pietiekties dažādu izgudrojumu autorus

Izgudrotāju festivāls notiks pilsētas svētku laikā, jūnija pirmajās brīvdienās, Daugavpils Inovāciju centrā. Tā būs platforma, kurā būs iespēja iepazīties ar jaunākajiem izgudrojumiem un inovatīviem risinājumiem, klātienē tikties ar to autoriem un piedalīties dažādās aktivitātēs.

Festivāla mērķis ir panākt, lai izgudrotāji un zinātnieki atrastu saskarsmes punktus, un rezultātā tiktu radīti jauni tehniskie risinājumi, inovatīvi produkti vai pakalpojumi.

Pieteikties var līdz 25.maijam.

Viktorija Kozlovska par Izgudrotāju festivālu Daugavpilī
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

"Ideja nāk no mūsu partneriem Tronheimas Zinātnes centra. Viņiem izgudrotāju festivāls notiek vairākus gadus. 2. un 3. jūnijā rīkojam Izgudrotāju festivālu Daugavpilī, kur ikviens izgudrotājs tiek aicināts demonstrēt savus izgudrojumus, dažādus tehnoloģiskus risinājumus un inovācijas. Un 2. jūnijā, kad Daugavpilī būs arī pilsētas svētki, ikviens iedzīvotājs un pilsētas viesis tiek aicināts uz Daugavpils Inovāciju centru apskatīties, kādi tad Latvijā ir izgudrojumi. Mēs jau zinām, ka būs daži digitālie risinājumi, mūsdienu tehnoloģijas, varēs dzēst ugunsgrēkus ar virtuālās vides digitālajām brillēm," stāsta Daugavpils Inovāciju centra pārstāve Viktorija Kozlovska.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti