«Chat GPT» radītājs: mākslīgais intelekts var likvidēt darbavietas, bet arī radīt jaunas

Mākslīgā intelekta tehnoloģijas nav radības, bet instrumenti, kurus cilvēki var kontrolēt un izmantot, lai efektīvāk veiktu savu darbu un atvieglotu savu ikdienas dzīvi, taču neregulētai mākslīgā intelekta tehnoloģiju izmantošanai var būt bīstamas sekas. To otrdien, uzstājoties ASV Kongresā, sacīja Sems Oltmens, kura vadītais tehnoloģiju uzņēmums "Open AI" radīja un attīsta revolucionāro mākslīgā intelekta rīku "Chat GPT".

Oltmens arī nenoliedza, ka mākslīgais intelekts var būtiski mainīt darba tirgu.

«Chat GPT» radītājs: mākslīgais intelekts var likvidēt darbavietas, bet arī radīt jaunas
00:00 / 00:45
Lejuplādēt

"Es domāju, ka "GPT4" pilnībā automatizēs atsevišķas darbavietas, bet tas arī radīs jaunas darbavietas, kas, mūsuprāt, būs daudz labākas," sacīja Oltmens.

"Mēs dzīvojam laikā, kad pieaug mūsu dzīves kvalitāte un mūsu radītās tehnoloģijas var palīdzēt mums dzīvot labāk. Tiek pacelta latiņa tam, ko mēs darām, un mūsu cilvēciskajām spējām, un mēs veltām savu laiku arvien vērienīgākiem projektiem. Mākslīgā intelekta tehnoloģijas ietekmēs darbavietas, tāpēc būs nepieciešama sadarbība starp nozari un valdību, kam būs jāizvērtē tas, kā mēs mīkstināsim negatīvās sekas. Bet es esmu optimistisks par nākotnes darbavietām," sacīja Oltmens.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti