Rīta Panorāma

Jaunais mūzikas disks «Ozols» un koncerti

Rīta Panorāma

Latvijas Radio kora «Jubilejas portrets»

Esi gatavs svētkiem – SPORTO!

VIDEO: Vingrojumi, kas palīdzēs ielīst balles kleitā

Lai svētkus sagaidītu veseli un moži, ir pēdējais laiks tiem gatavoties. LTV raidījums "Rīta panorāma" sāk gatavoties gadu mijas svētkiem un atgādina par sportiskajām aktivitātēm, kuras prasa mazus ieguldījumus, taču, pildot tos, garantē rezultātu - Ziemassvētkos nebūs bēdu ar tikšanu iecerētajās drēbēs.

Tuvojas gada gardākie svētki, kurus cilvēki vēlas sagaidīt ne tikai savās mīļākajās drēbēs, bet arī būt mundri, moži un veselīgi. Lai nodarbotos ar fiziskiem vingrinājumiem, jābūt veseliem. Ieteicams saņemt ārsta apstiprinājumu, ka papildu fiziskā slodze nenodarīs lieku ļaunumu organismam.

Vienkāršus vingrinājumus var izpildīt paši, taču daudzi izvēlas vingrot profesionāla trenera uzraudzībā, lai nenodarītu kaitējumu organismam un nebūtu nepieciešama papildu rehabilitācija.

Sportisku formu līdz svētkiem var sasniegt ar dažiem vienkāršiem vingrinājumiem, kas neprasa daudz laika un īpašas prasmes. LTV "Rīta panorāma" treneres Ineses Ļubinskas vadībā izmēģināja gan vēdera preses vingrinājumus, gan pietupienus, gan arī vingrinājumus, izmantojot gumijas bumbiņu, kas nenodara ļaunumu veselībai.

Arī lieko svaru var samazināt ar speciāliem treniņiem, saka kluba “Figūras draugi” vadītāja Inga Pūce. Viņa norāda, ka vingrinājumus var izpildīt, izmantojot mazas hantelītes vai to aizvietojošas ūdenspudeles. Stundu pēc treniņa vajadzētu atturēties no enerģētiski bagātas maltītes. Tad iecerētā melnā kleitiņa un uzvalks nepaliks skapī.

Vingrinājumi ir universāli un derīgi abiem dzimumiem. Jāatceras, ka sabalansēts uzturs un kustību daudzums ir dzīves neatņemama sastāvdaļa, lai cilvēks nesūdzētos par savu veselību.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti