Jaunietis Mārtiņš Zvīdriņš Pieci.lv stāsta par skriešanu virs mākoņiem un par savu pieredzi, kā veiksmīgi cīnīties ar datorspēļu atkarību.

Martā viņš pieveica skrējienu "Trans Gran Canaria", kur 125 kilometru distancē vajadzēja šķēsot vienu no Kanāriju salām, pieveicot 8 500 augstummetrus un iekļaujoties 30 stundu kontrollaikā. Starp 307 finišētājiem Mārtiņš Zvīdriņš ar rezultātu 26:27:17 ierindojās 185. vietā, ietaupot 3,5 stundas no atlikušā kontrollaika un atstājot trešdaļu skrējēju aiz sevis.

Labāk veicās citiem trim Latvijas pārstāvjiem Jānim un Aigaram Actiņiem, kā arī Edijam Šadauskim. Jāņa Actiņa rezultāts (22:54:38) ļāva ierindoties labāko sacensību dalībnieku simtniekā. Starp 35 finišējušām sievietēm soļotāja Anita Liepiņa (25:19:11) ieņēma 13. vietu, savukārt Ilze Lapiņa finišēja 16. vietā ar rezultātu 26:31:17.

82 kilometru distancē Artūrs Vadzis izcīnīja 37. vietu starp 344 finišētājiem, bet Kaspars Kursinskis 124. vietu. Sacensībās bija vēl trīs īsākas distances ar 44, 30 un 17 kilometru garumiem. Starp 84 dāmām 44 kilometrus visveiksmīgāk veica Baiba Ābelniece, ierindojoties 49. vietā.