Valgā trešo reizi noskaidros Latvijas čempionus triatlona garajā distancē

20. un 21.jūnijā Valgas un Valkas pilsētās norisināsies “Valga – Valka Helen triatlons”, kurā noskaidros arī Latvijas čempionus garajā distancē – 1,9 kilometru peldēšana, 90 kilometru riteņbraukšana un 21,1 kilometru skrējiens. Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, daļa riteņbraukšanas distances vīsies pa Valkas pilsētas ielām. 

Paredzēta plašāka sacensību programma, pievēršot papildus uzmanību bērniem, vēsta Valkas novada pašvaldība. Bērnu pasākumi un starti paredzēti sestdien, 20.jūnijā, no plkst.15. Bērni un juniori peldēs 100-400 metru distances, ar divriteni brauks 5-15 kilometrus un skries 1,5-3 kilometrus. Pēc apbalvošanas plkst.19 Valgas militārajā muzejā notiks triatlona apmācības kurss un putras ballīte nākamās dienas startiem.

Militārā parka pagalmā plkst.19.30 notiks bezmaksas koncerts, kurā uzstāsies grupas “Gain fast” un “Elephants from the neptune” un “Man da riin” no Igaunijas. Pasākuma laikā būs tirdziņš, kurā aicināti nākt tirgoties ar lietotu vai jaunu inventāru.

Svētdien, 21.jūnijā, plkst.11 tiks dots starts pamatsacensībām, kurās noskaidros labākos gan vairākās vecumgrupās, gan valsts čempionus garajā distancē, gan komandu stafetē. Nedēļu pirms sacensībām reģistrējušies ap 200 dalībnieku, kuri gatavojušies šim izturības pārbaudījumam.

Triatlona sacensības organizē Igaunijas Triatlona federācija, sadarbojoties ar Latvijas Triatlona federāciju, piesaistot sacensību kvalitātes nodrošināšanā arī abas Valkas un Valgas pašvaldības. Iepriekš bija izskanējusi informācija, ka triatlona garajā distancē Latvijas labākie varētu sacensties distancē Vaidava-Rīga.

Ziņots, ka triatlona supersprinta sacensībās Dobelē par Latvijas čempioniem kļuva Andrejs Dmitrijevs un Liene Blumbeka.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti