Triatlonisti ar labiem rezultātiem atgriezušies no Apvienotajiem Arābu Emirātiem

 „Ironman.lv” komanda atgriezusies no interesantā Abū Dabī (Abu Dhabi) triatlona, kur dažādās distancēs startēja astoņi Latvijas pārstāvji. Vislabāk veicies komandas trenerim Romānam Melderim, kurš savā vecuma grupā izcīnīja ceturto vietu.

Triatlona sacensības Abū Dabī notika piekto reizi un tās piesaista uzmanību ar neierasto disciplīnu garumu. Garajā distancē no sākuma jāpeld trīs kilometri, tad 200 kilometru velo posms un noslēdzošā skriešanas disciplīna ir 20 kilometru gara. Romāns Melderis distanci pieveica ar rezultātu 7:56:09, starp 169 finišētājiem izcīnot 19. vietu kopvērtējumā un ceturto vietu 40-49-gadīgo triatlonistu vecumgrupā. Gan pēc peldēšanas, gan velo posma viņš atradās septītajā vietā. Lai to panāktu, bija nepieciešams trīs kilometrus nopeldēt 45 minūtēs un velosipēdu mīt ar vidējo ātrumu 37 km/h.

Diemžēl 20 kilometru skriešanas laikā nācās zaudēt 12 pozīcijas. Tomēr sportista izcīnītā ceturtā vieta vecumgrupā ir ievērības cienīga. Romāns Melderis šogad  sasniedza 40 gadu vecumu, kas savā grupā deva priekšrocības un ļāva būt vienam no jaunākajiem un ātrākajiem triatlonistiem.

Foto: Ironman.lv

Īsā distance bija puse no garās, un tajā peldēšanas segments bija 1,5 kilometri, veloposms – 100 kilometri un noslēgumā 10 kilometru skriešana. Latviju pārstāvēja Maksims Zagoruiko (03:56:05), Aleksandrs Zavoloks (04:23:04), Jevgēnijs Bīrins (04:51:14) un Gatis Bērziņš, kura rezultāts (04:55:07) netika ieskaitīts. Starp vairāk nekā tūkstoš dalībniekiem labāko rezultātu uzrādīja Maksims Zagoruiko, ierindojoties 52. vietā kopvērtējumā.

Sprinta distance bija vēl divreiz īsāka (750 metru peldēšana, 50 kilometru veloposms un piecu kilometru skriešana), tajā piedalījās Valdis Spredzis (02:02:14), Kārlis Soika (02:07:28) un Pēteris Spredzis (02:10:11). Starp 642 finišētājiem Valdis Spredzis izcīnīja 14. vietu kopvērtējumā.

Abū Dabī triatlona pilnajos rezultātos redzams sportistu sniegums gan kopvērtējumā, gan atsevišķi pa disciplīnām, kā arī vērtējums savās vecumgrupās. Kā teikts komandas „Ironman.lv” mājaslapā, tad sacensības bijušas noorganizētas augstā līmenī un to atmosfēra pielīdzināma „Ironman Triathlon”  pasaules čempionātam Havaju salās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti