Skrējēji pirms pusmaratona sacentīsies ar Liepājas tramvaju

Liepājas talismans Lauva Liepiņš 15.jūlija vakarā pulksten 19.08 dosies ar tramvaju no viena galapunkta uz otru, izaicinot skrējējus uz sacensībām vēju pilsētas ielās. Neparastais duelis notiks dažas dienas, pirms Liepājas pusmaratons pulcēs dalībniekus Jūrmalas parkā.

Ar šādu skrējienu tā dalībnieki varēs apliecināt savu gatavību piektajam Liepājas pusmaratonam, kas notiks 18.jūlijā.

“Tu vienkārši esi gatavs vai neesi!” norāda talismans Lauva Liepiņš.

Ceļu policijas eskorts Liepājas ielās pavadīs ātrā tempā (~5 min/km) skrienošos skrējējus, braucot ar ātrumu nedaudz virs 10 km/h. 5,8 kilometru garais maršruts vīsies pa Grobiņas, Brīvības, Parka iela, Ganību iela un M.Ķempes ielām. Tiem, kas nespēs turēt līdzi un iekļauties skrējēju kolonnā, finišs būs jāsasniedz, skrienot pa ietvēm, informē Liepājas pusmaratona rīkotāji.

Finišā visiem dalībniekiem tiks nodrošināts dzeramais ūdens, kā arī diploms par savdabīgā pārbaudījuma nokārtošanu un iespēja nobildēties kopā ar Liepājas talismanu. Pasākuma rīkotāji apsolījuši no skrējiena starta vietas uz finišu nogādāt skrējēju mantas.

Liepājas pusmaratonā bez piecām distancēm būs arī īpašais “Skrējiens tumsā”, kurā piedalīsies neredzīgie un vājredzīgie skrējēji. Jau par klasisku vērtību Liepājas pusmaratonā kļuvušas mazuļu rāpošanas sacensības.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti