Dienas ziņas

Ar izrādi «Baiļu labirints» – pret cilvēku bezjūtību

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Jēkabpilī Sieviešu dienai veltīts rallijs

Sieviešu rallijs šogad pulcē rekordlielu dalībnieču skaitu

Sagaidot Starptautisko sieviešu dienu, jau devīto reizi Latvijā notiek Sieviešu dienas rallijs. Tas ir lielākais sieviešu rallijs pasaulē, un šogad pulcēja kopā jau vairāk nekā 700 komandas. Sestdien sacensības vienlaikus notika Tukumā un Jēkabpilī. Veicot dažādus uzdevumus un izzinot abas pilsētas, ekipāžas finišēs galvaspilsētā Rīgā. Sieviešu dienas rallija dalībnieces izceļas ar krāšņiem tērpiem un ļoti azartisku garu.

Sieviešu dienas rallijs jau ir kļuvis par tradīciju, veicinot aktīvu atpūtu, Latvijas pilsētu izzināšanu un sieviešu vienotību. Aktīvās auto tūrisma sacensības šogad notiek Jēkabpilī un Tukumā, pulcējot rekordlielu dalībnieču skaitu.

Biedrības “Notikumu aģentūra” projektu vadītājs Dāvis Zagorskis stāsta, ka dalībnieču ir ļoti daudz.

“Esam pasaulē lielākais sieviešu dienas rallijs. Sieviešu diena ir jāatzīmē kārtīgi; kā labāk, ja ne pie spogulīšiem mašīnās,” saka Zagorskis.

Jēkabpils rallija dalībnieces ir piedomājušas par krāsainiem un krāšņiem tērpiem un automašīnas noformējumu, izceļot gan savu sievišķību un eleganci, gan ar militāriem elementiem apliecinādamas savu spēku. Tāpat dažādos veidos par sievietēm apspēlēti arī joki.

“Mums patīk visādas spilgtas lietiņas, ar ko bišķīt atšķirties no citiem. Un mēs izdomājām, ka vajag kaut ko spilgtu un pūkainu. Mašīnu arī gribējām pūkainu,” stāsta  komandas “A ko darīt?” pārstāve Elīna Saliņa.

“Sievietei vienmēr vajag jautrību, lai būtu smaidošas un skaistas vienmēr,” saka komanda “Bēgošās līgavas” pārstāve Karīna Ansone.

Komandām jāveic 40 uzdevumi kartē norādītos kontrolpunktos, galvenokārt nosaucot lietas vai vārdus, kas redzami pilsētas sabiedriskajās vietās. Uzvarētājas tiek noteiktas, balstoties uz finiša laiku, tomēr būtiski rallijā laikā ir ievērot ceļu satiksmes noteikumus.

Lai gan pirms starta dāmas apgalvoja, ka galvenais ir izbaudīt atpūtu un veicināt sieviešu solidarizēšanos, tomēr azarts un konkurences gars spēja aizraut katru.

Rallija uzdevumi jāizpilda vismaz septiņu stundu laikā. Rīgā, galamērķī, Jēkabpils maršruta dalībniecēm pievienojās arī komandas no Tukuma.   

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti