Seriāls «Skrien Latvija» atklāj sezonu ar koptreniņu Rēzeknē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Ar īpašu treniņu skriešanas seriāla "Bigbank Skrien Latvija" sestā sezona atklāta tieši mēnesi pirms Rēzeknes pusmaratona. Trešdien, 9.martā, Latgales sirdī pulcējās skriešanas seriāla rīkotāji, Rēzeknes posma vēstnese, skrējēja un Rio Olimpisko spēļu dalībniece Gunta Latiševa-Čudare, kā arī vairāk kā 150 skriešanas entuziastu, lai gatavotos drīzumā notiekošajam skrējienam un dalītos gaidāmajos sezonas jaunumos.

Koptreniņa dalībnieki ar organizatoriem veica trīs dažāda garuma distances atkarībā no sagatavotības pakāpes, kā arī skrēja garām Rēzeknes simboliem - Latgales Mārai, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centram “Zeimuļs”, Latgales vēstniecībai “Gors” un simboliski skrējienā šķērsoja Rēzeknes upi. Atklāšanas treniņu svinīgāku padarīja arī fakts, ka Rēzeknes pusmaratona vēstnese Gunta Latiševa-Čudare treniņu apmeklēja savā dzimšanas dienā.

Sadarbībā ar ilggadējo pasākuma atbalstītāju "Sportland" šogad par prieku mazākajiem dalībniekiem ar Latvijas skolēnu palīdzību taps īpaši veidots seriāla talismans. No iesūtītajiem 1.-12.klašu skolēnu darbiem 9.martā arī tika izvēlēti septiņi konkursa finālisti, par kuriem ikviens ir aicināts balsot "Bigbank Skrien Latvija" sociālā tīkla "Facebook" kontā. Pēc uzvarētāja skices tiks darināts talismans, kurš priecēs bērnus ikvienā no posmiem.

9.aprīlī ar Rēzeknes pusmaratonu tiks uzsākta Latvijā lielākā skriešanas seriāla "Bigbank Skrien Latvija" sestā sezona, kura sev nes līdz dažādas inovācijas un jaunus atbalstītājus.

Vislielāko pārsteigumu dalībniekiem organizatori sagatavojuši sadarbībā ar jaunās sezonas atbalstītāju "Tallink" -

ikviens skrējējs, kurš finišēs četros seriāla posmos neatkarīgi no distanču garuma, savā īpašumā iegūs kruīzu uz Stokholmu.

Pateicoties ģenerālsponsoram "Bigbank", organizatoriem šajā gadā ir bijusi iespēja ievērojami palielināt naudas balvas sezonas kopvērtējuma sešiem ātrākajiem kungiem un dāmām pusmaratona distancē: 1.vieta saņems 500 eiro, 2.vieta - 400 eiro, 3.vieta - 300 eiro, 4.vieta - 200 eiro, 5.vieta - 100 eiro, 6.vieta - 70 eiro.

Savukārt par dalībnieku ēdināšanu un "Pasta party" dienu pirms sacensībām rūpēsies "Dobeles dzirnavnieks" un "Pūre". Šogad labākie pusmaratonisti tiks apbalvoti pa vecuma grupām katrā "Bigbank Skrien Latvija" posmā, savukārt 10 un 5 kilometru distanču punktiem bagātākie skrējēji tiks summināti sezonas izskaņā.

Pārmaiņas gaidāmas arī vienmēr saistošajās un spriedzes pilnajās komandu cīņās. No komandas 4-7 dalībniekiem divi pēc izvēles skries pusmaratonu un pa vienam 10 un 5 kilometru distancēs. Ja komandā startēs vairāk nekā četri dalībnieki, tad pārējie varēs izvēlēties savu distanci pēc sirds patikas. Jaunais modelis ļaus skrējējiem pašiem izvēlēties dažāda garuma skrējienus sezonas garumā un tos pielāgot saviem 2016.gadā nospraustajiem sportiskajiem mērķiem.

Šajā skriešanas sezonā patīkamas izmaiņas arī bērnu skrējienu dalībniekiem - tajos varēs piedalīties bērni līdz 12 gadu vecumam, tādējādi, pārkāpjot 10 gadu slieksni, nebūs uzreiz jābūt gataviem noskriet 5 kilometru distanci.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti