Septembrī un oktobrī Kurzemē sacentīsies piedzīvojumu sacensību komandas

2015.gada sezonas piektajā posmā Kuldīgā, sestdien 19.septembrī, tiks noskaidrotas piedzīvojumu sacensību "xRace" stiprākas komandas. Kurzemē risināsies arī rudens nopietnākās un izturību prasošākās piedzīvojumu sacensības "Bike Adventure Raid".

Pēc četriem "xRace" posmiem Sporta klases līderkomandas savās grupās ir "ABC Construction", "Gandrs"  un "Isostar Mix", vēsta sacensību rīkotāji. Komandas sacentīsies arī populārajā Tautas klasē un draudzīgajā Ģimeņu ieskaitē. Sacensību centrs atradīsies pie Kuldīgas sporta manēžas, distance vedīs pa dažādām Kuldīgas novada vietām, mežiem, kā arī pa purvu un Ventas upi. Vienas dienas sacensībās komandām tiks dots starts ar dažu minūšu intervālu, sākot no plkst.11. Paredzēts, ka pēdējie finišētāji no distances atgriezīsies ap plkst.20. 

Piecas dienas pirms sezonas noslēdzošā posma Sporta klasē pieteikušas 32 komandas, Tautas klasē 122, savukārt ģimenes klasē - 13. Divu dalībnieku veidotās komandas sezonā piedalījušās četros "xRace" sacensību posmos Carnikavā, Pļaviņās, Smiltenē un Rīgā, orientējoties, braucot ar velosipēdiem un laivām, kā arī pildot speciālos prāta uzdevumus.

Ja rudenī ar vienas dienas piedzīvojumu sacensībām nepietiek, var doties 24 stundu izbraucienā ar velo - rudens piedzīvojumu sacensību klasikā "Bike Adventure Raid" (BAR 2015).

24.un 25.oktobrī komandas trīs dalībnieku sastāvā pārvietosies pa Kurzemes mežu smalki sazaroto stigu tīklu un meklēs kontrolpunktus ļoti grūti pieejamās vietās - pazemes raķešu šahtās, ūdenstorņos, uz un zem tiltiem, kanjonveidīgās gravās un purvos, kokos un ēku  bēniņos. Tradicionāli konkrētā sacensību norises vieta tiks paziņota tikai nedēļu pirms sacensībām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti