Septembrī Rīgas ielas piepildīs ap 10 000 skrējēju un nūjotāju, kopumā pieveicot 79 600 km

Lielākais rudens skrējiens „We Run Riga” šogad notiks divu dienu garumā – 9. un 10. septembrī Rīgā, 11. novembra krastmalā, sagādājot neaizmirstamus izaicinājuma pilnus brīžus lieliem un maziem skrējējiem un nūjotājiem. Pirmo reizi skrējiena vēsturē šogad sacensību dalībnieki savus spēkus var izmēģināt arī pusmaratona distancē, informē organizatori.

Plānots, ka šogad skrējienā un citās abu dienu sportiskajās aktivitātēs piedalīsies ap 10 000 dalībnieku. Pasākuma centrālā norises vieta atradīsies 11. novembra krastmalā, kur 9. septembrī jau no plkst. 16.00 dalībnieki varēs saņemt savus dalības numurus. Plkst. 22.00 starts tiks dots iecienītajam 5 kilometrus (km) garajam „Nike” nakts skrējienam.

Šī diena un vakars zināmā mērā ir prelūdija un iesildīšanās daudzveidīgajam aktivitāšu klāstam, ko pasākuma dalībnieki varēs baudīt 10. septembrī.

Svētdienas, 10. septembra, rītā īsi pēc 10.00 startu ieņems un trasē dosies 10 km skriešanas, nūjošanas un pusmaratona distances dalībnieki.

Kamēr lielākie sevi izaicinās garāko distanču pievārēšanā, sākot no 11.30 mazuļi izbaudīs rāpošanas sacensību priekus. Pēc 10 km Tautas distances un pusmaratona distances uzvarētāju apbalvošanas trasē dosies bērnu skrējiens (200-1000 m). Savukārt pēcpusdienā ikviens aicināts ņemt dalību „Sportland” Ģimenes skrējienā, kas sāksies plkst. 14.30. Šis skrējiens būs īsts enerģijas lādiņš un patiesa prieka un jautrības avots – kopā startējot bērniem, vecākiem, draugiem, kolēģiem, galvenais priekšnosacījums šajā skrējienā ir kopā būšana. Komanda 2,5 km garajā distancē dodas kopā un finišē arī kopā.

Kamēr lielais notikums septembrī tuvojas – ikviens aicināts piepulcēties treniņiem Rīgā - pirmdienās Uzvaras parkā vai ceturtdienās Mežaparkā. Abi treniņi notiek plkst. 19.30 un ir bez maksas. Treniņus vada treneri, kas rūpējas par katra dalībnieka labsajūtu un fiziskajai sagatavotībai piemērotu skrējiena un vingrinājumu tempu. Ja nu treniņi Rīgā nav pa ceļam, tad droši var izveidot savu treniņu programmu, izmantojot „Nike Run Club” aplikāciju savā viedierīcē. Svarīgi ir ne tikai sevi izaicināt, bet arī sagatavoties paša izplānotajiem izaicinājumiem. Aplikācija palīdzēs izveidot katram individuāli vispiemērotāko treniņa plānu un būt gatavam skrējienam.

Pasākuma organizētāji aicina pieteikt savu dalību skrējieniem un nūjošanai laicīgi.

Visu aktuālāko par pasākumu „We Run Riga” var izlasīt mājaslapā http://werunriga.lv Tajā atrodams arī sacensību nolikums: http://werunriga.lv/lapa/nolikums

Sekot „We Run Riga” aktualitātēm var arī sociālajos tīklos: Instagram @werunriga un Facebook @WeRunRiga

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti