Septembra pirmajā sestdienā norisināsies Jūrmalas pusmaratons

Sestdien, 6.septembrī, norisināsies Jūrmalas pusmaratons, kas pulcēs skriešanas entuziastus no visas Latvijas, kā arī profesionālus sportistus no Baltijas valstīm un vairākām citām tuvējām kaimiņzemēm, pastāstīja sacensību organizators Kaspars Tupiņš.

Šajā sporta pasākumā būs četras distances - ''Turkish Airlines'' 21 kilometra distance, "ASICS'' - 10 kilometru distance, ''Seesam'' 5 kilometru skriešanas/nūjošanas distance un ''Lego'' 500 metru līdz viena kilometra distance. Jūrmalas pusmaratona ģenerālsponsors – „Gillette”.

"Vasara jau tuvojas izskaņai, taču skriešanas sezona vēl rit pilnā sparā. Cilvēki aktīvi gatavojas Jūrmalas pusmaratonam, ko apliecina arī plašā interese par divu mēnešu treniņiem, kuri kopš jūlija vidus katru otrdienu profesionāļu uzraudzībā notiek Dzintaru pludmalē," sacīja Tupiņš.

Iepriekš reģistrēties dalībai šajā sporta pasākumā var līdz trešdienai, 3.septembrim (ieskaitot) vietnē www.baltijasmaratoni.lv,  kā arī sporta klubos "CityFitness'' un veikalos ''Fans''. Bērniem līdz 12 gadu vecumam dalība bez maksas.

Treniņi dalībai pusmaratonā Dzintaru pludmalē vēl notiks 2.septembrī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti