Salaspilī sezonu sāk šosejas riteņbraukšanas sacensību seriāls «Filter Velokauss»

30.aprīlī Salaspilī tiks dots starts šosejas riteņbraukšanas sacensību seriālam “Filter Velokauss 2015”, kurā piedalīsies gan sevi pierādījuši profesionāļi, gan tādi riteņbraukšanas cienītāji, kuri vēlas sevi pārbaudīt aizvien lielāku popularitāti gūstošajās tautas sporta sacensībās.

Tāpat kā iepriekšējo gadu sezonās, arī šogad pirmais no septiņiem “Filter Velokausa” posmiem norisināsies Salaspilī, liecina organizatoru sniegtā informācija. 15 kilometru individuālajā braucienā dalībnieki startēs vienatnē ik pēc 30 sekundēm. Nedaudz pamainītās trases lielākā daļa būs labas kvalitātes asfalta segums pa vienmērīgu taisnvirziena šoseju, bez bedrēm, taču papildus iemaņas būs nepieciešamas sākuma un beigu daļā, kur sagaidāmi šaurāki ceļa posmi ar pagriezieniem. Reljefa izmaiņas ir ļoti minimālas, tomēr jārēķinās ar iespējamo vēja ietekmi, jo daļa trases ir atvērtā laukā.

Jaunajā sezonā ieviestas vairākas izmaiņas, piemēram, iespēja startēt no zemes, blakus starta pjedestālam, jo vairāki braucēji iepriekš jutušies nedroši, uzsākot sacensības no paaugstinātās rampas. Sezonas kopvērtējuma rezultātus iepriekš būtiski ietekmēja arī komandu brauciens, kas šogad aizvietots ar otru pāru braucienu, jo daudziem dalībniekiem ir vieglāk atrast pārinieku atsevišķam braucienam, nekā Latvijas apstāļos sameklēt līdzvērtīga līmeņa komandas biedrus.

Salaspils posmam sekos 20 kilometru pāru brauciens Garkalnē (28.maijs) un 11 kilometru individuālais brauciens Jūrmalā (11.jūnijs). Pēc tam vasaras otrajā pusē sekos seriāla atlikušie trīs posmi.

No sezonas kopvērtējuma izslēgts noslēdzošais grupas brauciens Tukumā, tā liekot uzsvaru uz to, ka sacensības ir individuālo braucienu meistarības pārbaude. Tiesa, Tukumā paredzēts "Filter velokauss" apbalvošanas pasākums un atsevišķs grupas brauciens.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti