Salaspilī sākas otrais aplis individuālās riteņbraukšanas sacensību seriālam

Ceturtdien, 10.jūlijā, Salaspilī pēc nepilna mēneša pārtraukuma norisināsies šosejas riteņbraukšanas sacensību seriāla "Filter Velokauss" ceturtais posms. Dalībniekiem būs jāveic 13 kilometru gara individuālā brauciena distance.

Pēc pirmajiem trim posmiem Salaspilī 10.jūlijā sāksies sacensību sērijas otrais aplis. Tāpat kā pirmajā posmā sacensību norises centrs atradīsies Silavā, Meža ielā. Trases maršruts riteņbraucējus vedīs pa vietējiem pašvaldības ceļiem. Maršruta lielāko daļu sastāda ļoti labas kvalitātes asfalta segums.

Šis ir viens no tehniski sarežģītākajiem "Filter Velokausa" posmiem, jo trases lielāko daļu sastāda šaura, bet vienmērīga šoseja ar trim deviņdesmit grādu pagriezieniem. Reljefa izmaiņas ir ļoti minimālas, kas nozīmē niecīgus kāpumus un kritumus distnacē. Tā kā daļa trases ir atvērtā laukā, tad iespējama pastiprināta vēja ietekme.

Dalībniekiem atkārtoti startējot Salaspils trasē, pēc distancē pavadītā laika būs iespēja noskaidrot, vai salīdzinājumā ar sezonas sākumu ir spējuši uzlabot savu fizisko kondīciju. Īpaša uzmanība tiks pievērsta tam, vai tiks labots trases rekords, kas joprojām pieder seriāla kopvērtējuma līderim - Rihardam Bartuševicam, kurš 13 kilometru garo individulās braukšanas distanci spēja veikt 17 minūtēs un 48 sekundēs, uzrādot 43,8 km/h lielu vidējo ātrumu.

Pēc aizvadīta seriāla pirmā apļa trim posmiem seriāla kopvērtējuma līdera vadībā atrodas Rihards Bartuševics (1105 punkti), no kura atpaliekot par 29 punktiem, otrajā vietā atrodas Sandis Āķis.

Sievietēm līderu pozīcijā joprojām atrodas viena no Igaunijas labākajām jaunajām riteņbraucējām - Liisi Rist (768 punkti). 19-gadīgo vecuma grupā līdera pozīcijas un balto kombinezonu saglabā Edgars Maculēvičs. Komandu vērtējumā šobrīd vadībā ar 2829 punktiem atrodas "Trek Team".

"Filter Velokauss" ir tautas klases šosejas riteņbraukšanas sacensības, kurās var piedalīties gan profesionāli sportisti, gan sporta entuziasti. Seriāls sastāv no septiņiem posmiem, tajā dalībnieki var sacensties 24 vecuma grupās un absolutājā vērtējumā - vīriešiem, sievietēm un komandām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti