Sāk reģistrēt dalībniekus tradicionālajam basketbola «Krastu mačam»

Organizatori sāka reģistrēt dalībniekus tradicionālajam diennakts basketbola turnīram “Krastu mačs”, kas pie Rīgas Kongresu nama notiks 18. un 19.augustā. Komandas, kas turnīrā spēlēs, noteiks izlozē.

Komandas trešdien līdz pusnaktij var reģistrēt mājaslapā krastspretkrastu.lv, bet dalībnieku izloze notiks ceturtdien, 2.augustā.

“Krastu mača” idejas autors un basketbola kluba “VEF Rīga” valdes priekšsēdētājs Edgars Jaunups pastāstīja, ka dalībnieku izloze ieviesta tādēļ, lai nodrošinātu iespēju uz dalību turnīrā pretendēt plašākam spēlētāju lokam.

“Tā kā pēdējos gados komandas “Krastu mačam” reģistrējās rekordātrā tempā, proti, astoņās minūtēs, mēs nolēmām veikt eksperimentu, ļaujot vienas dienas laikā pieteikties visiem spēlēt gribētājiem un starp viņiem izlozēt tos, kuri dosies laukumā IX “Krastu mačā”," rīkotāji citēja Jaunupu. "Visu izšķirs nejaušība un veiksme, zināmā mērā šāda kārtība varētu pamainīt dalībnieku sastāvu. Ļoti svarīgi atcerēties, ka reģistrācija internetā ir tikai pirmais solis – lai piedalītos izlozē, komandas pārstāvim uz [izlozes] pasākumu 2.augustā ir jāierodas klātienē."

Jau devīto reizi rīkotajā “Krastu mačā” diennakts basketbola spēlē sacentīsies Daugavas labā un kreisā krasta iedzīvotāji. Rezultāts pēc astoņiem līdzšinējiem dueļiem ir neizšķirts 4:4. Dalība turnīrā ir bez maksas, turklāt katrs dalībnieks saņem unikālu spēles kreklu – kreisais krasts baltā krāsā, bet labais – melnā. Kreklu dizaina autors arī šogad būs mākslinieks Kristians Brekte.

Uzvarējusī komanda savā īpašumā uz gadu iegūst ceļojošo kausu - tā autors ir Latvijas Mākslas akadēmijas profesors, tēlnieks Aigars Bikše.

“Krastu mača” īpašie notikumi, kas jau tradicionāli atklāj pasākumu, ir trīspunktu metienu un bumbas triekšanas grozā no augšas konkurss. Notiks arī pērn ieviestais prasmju izaicinājuma konkurss.

Visu diennakti pasākuma dalībniekus un viesus izklaidēs Latvijas labākie dīdžeji, spēļu starplaikos notiks dažādi šovi un konkursi skatītājiem.

“Krastu mača” tiešraidei varēs sekot lsm.lv, kā arī atsevišķu spēļu translāciju nodrošinās LTV7 kanālā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti