Sāk dalībnieku reģistrāciju «Elkor» Rīgas velomaratonam

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Kopš otrdienas mājaslapā www.velo.lv sākusies reģistrācija vienam no Eiropas galvaspilsētu vadošajiem riteņbraukšanas pasākumiem - ''Elkor'' Rīgas velomaratonam, kas notiks 31. maijā, informēja Igo Japiņa sporta aģentūra.

Pagājušajā gadā velomaratonā piedalījās teju 4000 dalībnieku. Šogad par vienu no mērķiem ir izvirzīts pulcēt ap 5000 velomīļu. Starta un finiša vieta, kā jau pēdējos gados ierasts, būs 11. novembra krastmalā. Distances maršruts vedīs pa Rīgas lielākajām ielām un tiltiem izveidoto nepilnu 16 kilometru garo apli.

Licencētie sportisti aicināti piedalīties 94,8 kilometru garajā ''Dion'' sporta distancē. Amatieriem, uzņēmumu kolektīviem un draugu kompānijām lieliski piemērota būs 31,6 kilometru garā ''Spice'' tautas distance, kuras uzvarētājiem tiks pasniegti arī Rīgas domes kausi. Bet visas Latvijas ģimenes aicinātas piedalīties 15,8 kilometru garajā ''Amway'' ģimenes braucienā.

Iepriekšējā pieteikšanās velomaratonam mājas lapā velo.lv turpināsies līdz pat 26. maijam. No 7. aprīļa līdz 26. maijam reģistrācija iecienītajām sacensībām tiks organizēta arī ''Elkor Plaza'' (Brīvības ielā 201) un ''Elkor Sports'' (Kārļa Ulmaņa gatvē 114) veikalos Rīgā.

Pirmajā pieteikšanās kārtā līdz 12. aprīlim dalības cenas ''Dion'' sporta un ''Spice'' tautas braucienos būs tikai no 5 līdz 10 eiro. Reģistrējoties ''Amway'' ģimenes braucienam, tiek piedāvāts īpašs komplekts - vienam pieaugušajam ar trim bērniem dalības maksa kopā būs pieci eiro, savukārt diviem pieaugušajiem un diviem bērniem - kopā 10 eiro.

Ikvienam reģistrējoties kā ''Nutrilite'' komandas dalībniekam, neatkarīgi no izvēlētās distances, būs iespēja atbalstīt talantīgo Latvijas sportistu Gustavu Pētersīli. Pēc smaga kritiena BMX treniņa laikā, patlaban viņš atlabst no smagas traumas. Par katru dalībnieku, kurš pārstāvēs ''Nutrilite'' komandu, kompānija ''Amway'' ziedos divus eiro Pētersīļa rehabilitācijai.

Velomaratonā tiks piešķirtas arī vairākas specbalvas. Tiks noteikts kuplākais darba kolektīvs, vecākais dalībnieks, ekskluzīvākā velosipēda īpašnieks un stilīgākais sacensību dalībnieks. Velomaratons notiek ar Rīgas domes atbalstu.

Lai labāk sagatavotos sacensībām, ikviens ir aicināts piedalīties treniņbraucienos, kas no aprīļa beigām norisināsies Biķernieku sporta kompleksā. Treniņu laikā Latvijas profesionālie riteņbraucēji un sporta aģentūras vadītājs Igo Japiņš dos vērtīgus padomus par daudzām aktuālām tēmām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti