«Roņi» rīkos valsts svētku peldējumu Daugavā

18. novembrī no pulksten 13.00 līdz 14.41 Lucavsalas pludmales ziemeļu daļā notiks pasākums “Roņi peld 101”, kura laikā ziemas peldētāji, cits citu nomainot, veiks 101 minūti ilgu peldējumu Daugavā, informēja biedrība “Latvijas Ronis”.

Pagājušā gada 18. novembrī par godu Latvijas simtgadei tika organizēts peldējums ''Roņi peld 100'', kam pievienojās daudz cilvēku, kuri ikdienā nenodarbojas ar ziemas peldēšanu, lielākā daļa no viņiem pirmo reizi mūžā peldēja atklātā ūdenstilpnē novembrī.

Tā kā atsaucība bija necerēti liela, tad tika pieņemts lēmums peldējumu valsts svētkos ieviest kā ziemas peldētāju tradīciju, katru gadu tam pievienojot vieni minūti.

Sarma Kočāne: Par roņu peldējumu valsts svētkos Latvijas Radio

  Peldējumu Lucavsalā organizē ziemas peldētāju biedrība “Latvijas Ronis”, sadarbojoties ar klubu ''Lucavsalas leduslāči''. Vienlaicīgi valsts svētku peldējums atklātos ūdeņos notiks arī citviet Latvijā - Liepājā, Jelgavā, Ventspilī un citur.

  Biedrības “Latvijas Ronis” vadītāja Sarma Kočāne Latvijas Radio pastāstīja, ka “roņi” cits citu nomainīs, lai 101 minūti nepārtraukti Daugavā būtu cilvēki. Pērn peldējumā   “pamēģinājām ar Latvijas karogu, lai tas izskatās tā krāšņāk, tad redzēs, kā būs šogad, bet jau tagad interese ir liela”, atzina Kočāne.

  Viņa aicināja cilvēkus, kuri vēlas piedalīties peldējumā, nesteigties un nemēģināt  visiem uzreiz pirmajā minūtē iekļūt ūdenī, un arī nemēģināt izturēt ilgāk, tās nav sacensības.

   Lucavsalas pludmalē būs pieejama arī ģērbtuvīte un neliela pirts, kur varēs sasildīties.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Tautas sports
  Dzīve & Stils
  Jaunākie
  Interesanti