Rīgas maratonam gatavoties var kopīgos treniņos

2018.gada Lattelecom Rīgas maratons notiks 19.-20.maijā. Gatavoties jāsāk laikus, jau tagad. Kopā ar Latvijas vadošajiem treneriem, olimpiešiem un nozares ekspertiem jaunā Lattelecom Rīgas maratona adidas Runners skriešanas skolas sezona piedāvās plašu un visaptverošu skriešanas treniņu atbalstu astoņu mēnešu garumā no oktobra līdz maijam, informē maratona organizatori.

Ikvienam veselīga dzīvesveida piekritējam būs iespēja pievienoties aizraujošam treniņu un mācību posmam, regulāri satikt vadošos trenerus un dalīties savā pieredzē un motivācijā ar citiem skrējējiem. Sezona sākas jau 28. un 29. oktobrī ar pirmo no četrām treniņiem veltītām nedēļas nogalēm jeb Warm-Up Weekend, kas ar daudzpusīgu treniņu pieeju ievadīs jaunajā gatavošanās posmā.

Lattelecom Rīgas maratons jau sesto gadu piedāvā plašus sagatavojošos skriešanas treniņus un mācību programmu ikviena līmeņa skrējējam. Skolas sestajā pastāvēšanas gadā būtisku pienesumu dos šogad dzimusī adidas Runners skrējēju un treneru komūna, kuras ietvaros tiek organizēti regulāri skriešanas treniņi un nodarbības.

Sezona sāksies ar četrām treniņiem veltītām nedēļas nogalēm jeb Warm-Up Weekend. Katra nedēļas nogale sastāvēs no diviem treniņiem – pa vienam sestdienu un svētdienu rītos. Treniņi plānoti daudzveidīgi, iekļaujot izturības, spēka, ātruma un vispārējās fiziskās sagatavotības virzienus, un tiks organizēti savstarpēji papildinoši, lai dalībniekiem, apmeklējot abus treniņus, dotu maksimālu trenējošu efektu. Katrai nedēļas nogalei būs savs treniņu virziens un uzdevumi.

Pirmā nedēļas nogale 28. un 29. oktobrī jau atklāta ar spēka treniņu sestdien Rīgas Hanzas vidusskolas sporta zālē. Savukārt svētdien, plkst. 10.00 no adidas Runners treniņu bāzes Citadeles ielā 2 norisināsies garāks, atjaunojošs skrējiens kopā ar Latvijas čempioni un vicečempioni maratonā Anitu Kažemāku un Zandu Zariņu-Rešetinu, kā arī vienu no ātrākajiem garo distanču skrējējiem Renāru Rozi.

Vietu skaits treniņos ir ierobežots un organizatori aicina laicīgi nodrošināt savu dalību, piesakoties pirmajiem treniņiem šeit. Treniņi ir bez maksas un piemēroti visu distanču skrējējiem un sagatavotības līmeņiem.

Jaunajā sezonā plānoti četri Warm-Up Weekend sekojošajos datumos:

28. un 29. oktobris;

11. un 12. novembris;

25. un 26. novembris;

9. un 10. decembris.

Bet 30. oktobrī tiks atklāta pieteikšanās unikālai adidas Runners treniņu un Lattelecom Rīgas maratona vēstnešu programmai "Mans pirmais maratons". Jau piekto gadu organizatori dos iespēju ducim atbilstošu, apņēmīgu un motivētu skrējēju parādīt savu labāko sniegumu, trenējoties savam pirmajam maratonam vai pusmaratonam. "Mans pirmais maratons" programmas ietvaros skrējēji saņems pilnu atbalstu un nodrošinājumu: individuālu treniņu plānu un treniņus Anitas Kažemākas vadībā, adidas apģērbu un skriešanas apavus, slodzes testu un veselības pārbaudes sporta ārsta uzraudzībā, kā arī citu partneru un Lattelecom Rīgas maratona organizatoru atbalstu visā sagatavošanās periodā no novembra līdz maijam. Pieteikšanās programmai būs pieejama no 30. oktobra Lattelecom Rīga maratona mājaslapā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti