«Rīgas leģendās» piedalīsies austrāliešu ģimene no projekta «50 sporta veidi 50 nedēļās»

Jau no aprīļa  risinās iknedēļas tautas sporta orientēšanās sacensību seriāls “Rīgas leģendas”, kas notiek Rīgas pilsētā. Sacensības norisinās dažādos Rīgas mežos, un tajās var piedalīties ikviens interesents no bērna vecuma līdz pat senioru vecumam, jo dalībniekiem pieejamas dažāda garuma un sarežģītības distances – īsā distance ar marķējumu, vidējā distance, garā tehniskā distance un garā fiziskā distance skrējējiem.

 

Braunu ģimene no Austrālijas īsteno grandiozu projektu, kura laikā 50 nedēļās iepazīstas ar 50 dažādiem sporta veidiem visās pasaules malās, iesaistot pasaules labākos sportistus. Šonedēļ Brauni ierodas Latvijā, lai kopā ar 2012.gada Pasaules čempionu orientēšanās sportā Edgaru Bertuku iepazītu orientēšanās sportu, un trešdien, 20.maijā, Brauni kopā ar Bertuku viesosies orientēšanās sacensībās “Rīgas leģendas”.

Sākot ar 2014.gada 16.oktobri Pols, Džekija un Bens Brauni apceļo pasauli, lai piedzīvotu 50 dažādus sporta veidus 50 ikoniskās vietās un tiktos ar 50 pasaules labākajiem sportistiem, leģendām un mentoriem. Katru nedēļu Braunu ģimene piedalās citā sporta veidā, mācoties no labākajiem šī sporta veida pārstāvjiem. Šī projekta mērķis ir nodod savu pieredzi bērniem un pieaugušajiem visā pasaulē, stiprinot ģimeņu saites un atgādinot, ka sports ir labs laika pavadīšanas veids. Līdz šim Brauni ir iepazinuši jau 30 sporta veidus, tostarp lakrosu, basketbolu, ūdenspolo, ledus kāpšanu un citus olimpiskus un neolimpiskus sporta veidus.

Sacensībās ikvienam interesentam būs iespēja satikties ar “50 sporta veidi 50 nedēļās” komandu un uzzināt vairāk par šo projektu, kā arī piedalīties orientēšanās sacensībās kopā ar viesiem no Austrālijas.

“Rīgas leģendas”, kas 20.maijā notiks pie Bābelīša ezera, iekļaus arī īpašo Edgara Bertuka meistarības klasi, kas paredzēta bērniem līdz 12 gadu vecumam. Kopējais starts šīs grupas skrējējiem tiks dots 18.30 un ātrākais zēns un meitene tiks pie Edgara Bertuka speciālajiem krekliem, bet nelielas balviņas tiks visiem dalībniekiem.

Reģistrēties sacensībām iespējams mājas lapā www.rigaslegendas.lv. Edgara Bertuka meistarības klases dalībniekiem starts “Rīgas leģendu” kārtā pie Bābelīša ezera būs bez maksas. “Rīgas leģendas” ir iknedēļas tautas sporta orientēšanās sacensību seriāls, kas notiek Rīgas pilsētā. Sacensības norisinās dažādos Rīgas mežos, un tajās var piedalīties ikviens interesents no bērna vecuma līdz pat senioru vecumam, jo dalībniekiem pieejamas dažāda garuma un sarežģītības distances.

Sacensības piedāvā Rīgas dome un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Organizē – Piedzīvojumu sacensību apvienība un xRace.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti