Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Jāni Endziņu par izstādi «Astana Expo 2017»

Rīta Panorāma

Aicina pievērst uzmanību bērnu nometņu saskaņojumiem

Telefonintervija ar Andri Bērziņu

Rīgā sāksies Pasaules strādājošo un amatieru sporta spēles

No 13. līdz 18.jūnijam Rīgā norisināsies 5. pasaules strādājošo un amatieru sporta spēles, kuras pulcēsies vairāk nekā 4000 dalībnieku no visas pasaules.

Rīgā varēs redzēt dažādas krāsas sporta tērpos tērptus un dažādās valodās runājošus cilvēkus, kuri sabraukuši, lai sacenstos dažādās disciplīnās Pasaules strādājošo un amatieru sporta spēlēs.

Pasaules sporta spēles ir starptautisks pasākums, kurā nepiedalās profesionāli sportisti, bet gan strādājošie un amatieri, kas pārstāv savu sporta veidu un valsti. Tas sekmē kultūru mijiedarbību, draudzību, kā arī informācijas un pieredzes apmaiņu.

Pasākumā būs divas daļas. Sacensības 15 sporta veidos un tautas sporta pasākumi un dažādu sporta veidu demonstrējumi, kuros var iesaistīties, piedalīties un skatīties ikviens interesents.

Sacensību sadaļā var piedalīties jebkurš, kurš pēdējos četrus gadus nav piedalījies Eiropas, pasaules čempionātos vai olimpiskajās spēlēs. Sportiskais līmenis šajās sacensībās ir ļoti augsts, jo piedalās gan bijušie sportisti vai vienkārši talantīgi cilvēki, kas nav saistīti ar profesionālo sportu.

"Esam Rīgā okupējuši visas sporta bāzes un pat skolu sporta laukumus," raidījumā "Rīta Panorāma" stāstīja Latvijas Tautas Sporta asociācijas (LTSA) valdes priekšsēdētājs Andris Bērziņš. Piemēram, Lucavsalā sacentīsies vairākas komandas dažādos sporta veidos, bet Arkādijas parkā notiks 55+ futbols, kura dalībniekiem aizliegts skriet. Bērziņš informēja, ka sporta aktivitātēm sekot līdzi varēs arī LTSA mājas lapā. 

Sporta spēles aizsāksies ar gājienu. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti