Rīgā notiks velorollinga karnevāls un sacensības

Eiropas kultūras galvaspilsētas notikumu ietvaros Rīgā svētdien notiks velorollinga karnevāls un sacensības, informēja nodibinājuma "Rīga 2014" pārstāvis Mārtiņš Drēģeris.

Velorollings ir ziemas skijoringam radniecīgs sporta veids, kas apvieno riteņbraukšanas, skriteļošanas un skeitošanas elementus. Kā drošības ekipējums ir nepieciešama ķivere, kā arī elkoņu un ceļgalu sargi.

"Pasākuma demokrātiskais raksturs nodrošina dalības iespēju katram skrituļslidu vai skrituļdēļa vadītājam kopā ar draugu – velopilotu, ņemot līdzi līdz trīs metrus garu kontaktsasaiti, jo tiešs kontakts abu apkalpes dalībnieku starpā nav atļauts. Līdzbraucējiem ieteicamas veloķiveres un apģērba vai aizsargu segti ceļgali un elkoņi. 500 metrīgais  trases aplis būs jāveic vairākas reizes atkarībā no ekipāžu klases," skaidroja Drēģeris.

Savukārt karnevāla ietvaros paredzēti gan masku parādes braucieni, gan konkurss. Šogad pirmo reizi būs vērojama arī pilnīgi jauna apkalpju klase ar elektrodivriteņu pilotiem, kuru ātrums un iespējas sāk līdzināties motocikliem. Dalībnieku vecums nav ierobežots.

Pasākums norisināsies Uzvaras laukumā, un tas ir bez maksas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti