Dienas ziņas

Cimzes mūzikas dienas Valkā

Dienas ziņas

Atklāta Māra Subača jaunāko zīmējumu izstāde

Rēzeknē sāk skriešanas maratonu

Rēzeknes pusmaratonā piedalās rekordliels skrējēju skaits

Ar Rēzeknes pusmaratonu sestdien, 9.aprīlī, ir aizsākta skriešanas sezona Latvijā. Rēzeknē pusmaratons notika jau piekto reizi. Tad pilsētas ielās pulcējas skrējēji, sākot no tiem, kuri tikko iemācījušies staigāt, līdz pat profesionāliem sportistiem.

Rēzeknes pusmaratona piektajā jubilejās skrējienā laikapstākļi bija pavasarīgi silti. Pirmie, kas atklāja sacensības, bija paši mazākie aktīvā dzīves veida piekritēji. Skrējēju noskaņojums bija pozitīvs, jo īpaši tiem, kuri finišējuši.

Šogad Rēzeknē skriešanas pusmaratonā dalībnieku skaits, salīdzinot ar citiem gadiem, bija rekordliels. Kopumā piedalījās vairāk nekā 3300 dalībnieku gan no dažādām Latvijas vietām, gan ārvalstīm. Katram skrējējam bija savs mērķis dalībai sacensībās.

"Lai piedalītos, lai mēģinātu varbūt nosargāt savu pagājušo gada rezultātu, pagājušā gadā uzvarēju piecu kilometru distancē ir jāaizstāv," stāstīja dalībnieks no Rēzeknes novada Andrejs Jesko.

Savukārt dalībnieks no Kuldīgas Nauris Šīmanis norādīja: "Man vairāk tas dod maniem bērniem, - parādīt, lai viņi arī ar to nodarbojas, veselīgs dzīvesveids, lai ir aizpildīts laiks, ar kaut ko lietderīgu."

Esot starp tūkstošiem skrējēju, sajūtas ir neaprakstāmas. "No rīta pamostās ir taureņi vēderā un skudriņas pa visu ķermeni. Tās sajūtas ir fantastiskas, kad finišē, tad vispār ir endorfīni pa visām malām," atzīst Andrejs Jesko.

Katram dalībniekam bija iespēja izvēlēties pēc savas sagatavotības dažādu garumu distances - piecu, desmit vai 21 kilometru. Uzrunātie aktīvā dzīvesveida piekritēji atzina, ka ar šo pusmaratonu Rēzeknē viņu skrējiens "skriešanas seriālā" tikai sākas un turpināsies līdz pat rudenim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti