Rēzeknē sācies kuplākais Latvijas pusmaratons

Svētdienā pilsētu Latgales sirdī pārņēmuši skrējēji, lai piedalītods seriāla "Skrien Latvija" pirmajā posmā. Pēc aptuvenām aplēsēm, kopējais dalībnieku skaits četrās distancēs pārsniegs divus tūkstošus, kas pārspēj visus citus līdz šim notikušos pusmaratonus.

Rēzeknes pusmaratona organizatori ir pacentušies, lai Tautas skrējienā piedalītos daudz pilsētnieku un novadnieku. Starta sarakstos redzami daudz skolas vecuma bērnu, tādējādi kopējais skaits šajā distancē ir vairāk nekā 700. Arī vairāk nekā pieci simti pieteiktie berni liecina, ka citām pilsētām būs smagi jānopūlas, lai pārspētu Rēzekni.

Centrālajā jeb 21,0975km pusmaratona distancē startēs labākie amatieri no Latvijas un Lietuvas.

Starp dalībniekiem ir Renārs Roze, Kristaps Kaimiņš, Rolands Kaimiņš, Petras Pranckūnas un Valdis Ņilovs. Visi iepriekšminētie pērn pusmaratonu pieveikuši ātrāk par stundu un 14 minūtēm. Sieviešu dalībnieku sarakstā atrodama Londonas olimpisko spēļu dalībniece Dace Lina, kā arī Kitija Valtere, Jolanta Liepiņa un veterāne Ināra Lūse. Visas pieminētās dāmas 2013. gadā pusmaratonu skrējušas ātrāk par stundu un 28 minūtēm.

Lai skrējēji sezonas sākumā nepārcenstos jau pirmajos kilometros, pusmaratona distancei tik piedāvātas tempa turētāju komandas, kas skries vienmērīgos tempos ar konkrētiem finiša laikiem, kuri būs rakstīti uz tempa turētāju krekliņiem un baloniem virs viņu galvām. Pārējiem skrējējiem atliks tikai izvēlēties kādu no piedāvātājiem finiša laikiem intervālā no 1:30:00 līdz 2:10:00.

Neizpaliks arī komandu cīņas, kurās pa skrējēji sacentīsies savā starpā, lai cīnītos savā starpā. Pērn starp gandrīz 40 komandām labākās bija "Veikals Maratons", "Nike Riga Run" un "VSK Noskrien".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti