Dienas ziņas

Apgrūtināta obligātās pirmsskolas izglītības apguve

Dienas ziņas

Eksāmenu laikā varētu dežurēt policija

Priekules virtuālais vakara riksis kļūst populārs

Priekules vakara riksis kļūst arvien populārāks

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Jebkura krīze paver jaunas un vēl nebijušas iespējas. Par to ārkārtējās situācijas laikā pārliecinājušies arī Priekules novada sporta dzīves organizatori. Šopavasar viņi  sarīkojuši attālināto jeb virtuālo vakara riksi, kas guvis atsaucību ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs.

Virtuālais vakara riksis ir turpinājums pirms diviem gadiem Priekulē aizsāktajai skriešanas tradīcijai darbdienu vakaros, kas guvusi lielu atsaucību. Tā kā šopavasar pulcēties aizliegts, tad, izmantojot virtuālo “Google” aplikāciju, ikvienam interesentam jebkurā vietā Latvijā vai arī ārvalstīs ir iespēja attālināti piedalīties priekulnieku  rīkotajā vakara riksī.

Virtuālais riksis sadalīts piecos posmos un katrs ilgst 10 dienas. Šajā laikā katrs pats var izvēlēties sev tīkamo distances garumu, kā arī maršrutu, kur skriet, nūjot vai staigāt.

“Virtuālā vakara riksī pieejamas ģimenes distances līdz 7 gadu vecumam, kā arī  2, 5, 10, 20 kilometru distances un arī 5, 10 kilometru – nūjotājiem,” stāstīja virtuālā vakara rikša organizators Mārtiņš Mikāls.

Pirmajā posmā, kas aizvadīts aprīlī, attālinātajās  fiziskajās  aktivitātēs piedalījušies 110 dalībnieki ne tikai no Latvijas novadiem, bet arī no Vācijas, Dānijas, Norvēģijas.

“Šis ir lielisks veids, kā mudināt bērnus būt aktīviem, arī sacensību garu iemācīt,” norādīja Sanda Beļinska, virtuālā vakara rikša dalībniece

Virtuālajā vakara riksī galvenais ir piedalīties, jo uzvarētāji netiek noteikti, taču pēc katra posma tiek izlozēti 15 dalībnieki, kuri saņem vietējo ražotāju produkciju.

“Nevaram noliegt, vietējā konkurence ir. Ja kaimiņš noskrēja mani, es viņu gribu noskriet, bet tas paliek katra paša ziņā. Darbojamies komforta līmenī, izbaudām procesu, nedzenamies pēc rezultāta. Kad varēsim darboties klātienē, tad arī sacentīsimies, bet tagad parūpējamies par sevi,” stāstīja virtuālā vakara rikša organizators Kaspars Dzintars.

Priekules virtuālais riksis noslēgsies jūlija vidū, taču, kā atzīst organizatori, tad arī turpmāk esot padomā vēl daudz sportiski radošu ieceru.

 

 

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti