Pirms ātruma festivāla «Kurzeme» Liepājas ielas ierūcinās minirallijs «Karosta»

2. septembrī, mēnesi pirms tradicionālajiem motoru sporta svētkiem ātruma festivāla “Kurzeme” Liepājas ielas ierūcinās minirallijs “Karosta”, kas būs Latvijas Minirallija 2017. gada kausa izcīņas noslēdzošais posms, informē organizatori.

Veidojot sacensības, ir vēlme parādīt autosportistiem Karostu visā tās krāšņumā, tāpēc dažādām norisēm izvēlētas Karostu raksturojošas vietas. Dalībnieku reģistrācijai un apbalvošanai – kafejnīca “Rietumkrasts” pie Ziemeļu mola, servisa parkam – vindsērfinga kluba plašais laukums, startam - Imantas iela ar zeltītajiem Svētā Nikolaja pareizticīgo Jūras katedrāles kupoliem fonā, bet finišam – Beberliņu atpūtas parks, kur baskāju taka, “BB Wakepark” un Tarzāna trase izveidojusi šo vietu par īstu aktīvās atpūtas tūrisma magnētu.

Sportistiem noteikti atmiņā paliks dalībnieku sapulce, kas notiks Karostas cietumā.

“Gaidāms, ka sacensībās piedalīsies ap 60 ekipāžu, un minirallijs daudzajiem Liepājas viesiem būs iespēja labāk iepazīt mūsu pilsētu,” stāsta sacensību rīkotājs Uldis Hmieļevskis.

Karostā rallijs pēdējo reizi norisinājās 2009. gadā, kad Karostas celiņu mudžekļos orientējās regularitātes disciplīnas braucēji, bet iepriekšējos gadus šeit notikuši arī kārtīgi ātrumposmi, tajā skaitā Eiropas rallija čempionāta posma “Kurzeme” pilsētas ātrumposms 2003. gadā.

Sacensībās paredzēti seši ātrumposmi, un to kopējais ātrumposmu garums sasniegs 15 kilometrus. Trasi galvenokārt veidos gluds asfalta segums ar nelieliem netīra asfalta un grants segumu posmiem.

Minirallija sacensībās dalībnieki startē ar standarta automašīnām, kas nav aprīkotas ar speciālu drošības karkasu, savukārt "Open" klasē drīkst sacensties arī ar rallija vai rallijsprinta sporta automašīnām.

Sacensību nolikums un reģistrācijas veidlapa pieejama oficiālajā vietnē "4rati.lv".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti