Pirmajā Rīgas fitnesa dienā iesaistījušies 2000 cilvēku

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Aptuveni 2000 cilvēku iesaistījušies "Rīgas Fitnesa dienā", lai visas dienas garumā piedalītos dažādās nodarbībās, kas bija veltītas brīvā laika pavadīšanai un veselīga dzīvesveida veicināšanai, informēja biedrība "Par stipru Latviju!" 

"Rīgas Fitnesa diena" bija pirmais šāda veida notikums, kas sniedza iespēju iedzīvotājiem uzzināt vairāk par fitnesu un tā dažādību.

Apmeklētājiem bija iespēja bez maksas piedalīties un līdzdarboties dažādos treniņos visām vecuma grupām, kurus pasniedza fitnesa klubu treneri. Atsevišķās nodarbībās vienlaikus piedalījušies vairāk kā 100 dalībnieku, tādējādi liecinot par šādu pasākumu lietderību.

Plaši apmeklētas bijušas ūdens aerobikas nodarbības, kā arī ikviens izmantojis iespēju izmēģināt treniņus uz batuta. Apmeklētāji varēja degustēt dažādus veselīgus dzērienus, kuri sportistiem un veselīga dzīvesveida piekritējiem ir ļoti noderīgi. Ikvienam bija iespēja pārliecināties par to, cik fitness ir dažāds. Pirmo "Rīgas Fitnesa dienu" 6.decembrī organizēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti