Nakts piedzīvojumu sacensībās «Mamutu medības» komandas sastapsies ar četrām stihijām

Naktī no 7. uz 8.februāri norisināsies ziemas nakts orientēšanās sacensības "Mamutu medības". Tajās piedalīsies komandas piecu cilvēku sastāvā ar mērķi apmeklēt kontrolpunktus un veiksmīgi izpildīt visus uzdevumus stājoties pretī visām četrām dabas stihijām – zemei, ugunij, ūdenim un gaisam, vēsta sacensību organizatori bērnu un jauniešu organizācija "Jaunie Vanagi". 

"Mamutu medības" notiks jau 13.gadu un ar katru gadu tās top arvien vērienīgākas. Katru gadu tās noris citā pilsētā un tās apkārtnē,. Šogad 200 dalībniekiem būs iespēja izskriet vairāk kā 20 kilometrus garo trasi sešu līdz deviņu stundu laikā Kuldīgas apkaimē. Sacensības ir īpašas ar to, ka tajās interesanti būs ne vien sportistiem, bet ikvienam aktīvās atpūtas entuziastam sākot no 14 gadiem līdz pat pusmūžam.

Sakopojot visu drosmi, spēku un apņēmību kopā ar komandas biedriem būs jādodas pretī uzvarai, pārvarot dažādus veiklības, spēka, prāta un komandas uzdevumus. Kontrolpunktos būs arī pārsteiguma uzdevumi, sadarbojoties ar organizācijām "Baltais Kalns", "Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija" un "Bumper Bike". Sacensību rīkotāji "Jaunie vanagi" jau kopš 1992.gada un realizē dažādas radošas idejas un aktivitātes pie dabas.

Izveicīgākās komandas tiks apbalvotas, taču īpašo balvu - ceļojošo kausu tradicionāli saņems draudzīgākā komanda. Kauss ceļo no sacensībām līdz sacensībām, starplaiku pavadot pie draudzīgākās komandas, kura par piemiņu atstāj plāksnīti ar komandas nosaukumu un sacensībām, kurās tas iegūts.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti