Marhele un Vējš-Āboliņš uzvar Ozolnieku Ziemas skrējienā

Septīto reizi notikušajā Ozolnieku 15 kilometru Ziemas skrējienā uzvarēja Kristaps Vējš-Āboliņš un lielisku sezonu aizvadījusī Ilona Marhele.

Gulbenietis Kristaps Vējš-Āboliņš distanci veica 52 minūtēs un 4 sekundēs, tuvāko sekotāju Endiju Titomeru (53:14) pārspējot par vairāk nekā minūti. Divas minūtes vēlāk trešajā vietā finišēja Matīss Slikšjānis (55:16).

12 skrējēji starp 86 dalībniekiem spēja 15 kilometru garo distanci veikt ātrāk par stundu, liecina organizatoru informācija.

Sieviešu konkurencē uzvarēja alūksniete Ilona Marhele (1:01:06), kura Frankfurtes maratonā izpildīja olimpiskā maratona normatīvu. Par nepilnām sešām minūtēm atpalika Ilze Urbāne (1:06:53), trešajā vietā atstājot Gunu Meisteri (1:08:47).

Piecu kilometru tautas skrējienā uzvarēja Gatis Štulbergs (18:15) un Inga Zālīte (20:08).

Pēc skrējiena sacensību dalībniekiem bija iespēja sacensties skrējējiem rīkotajā novusa turnīrā, kā arī apmeklēt sezonas noslēguma balli "Lielais reitingu vakars", kurā pirmo reizi tika apbalvoti valsts čempioni ultra garajās distancēs.

Aizvadītajā nedēļas nogalē notika arī Eiropas čempionāts krosā, kurā Latvijas komandai neizdevās parādīt savu labāko sniegumu.

Savukārt Uldis Kļaviņš Kanāriju salās noskrēja maratona distanci 3 stundās 3 minūtēs un 20 sekundēs, izcīnot vietu labāko desmitniekā.