Lieldienu nedēļā atklāj Pierīgas orientēšanās seriālu «Magnēts»

Ar sacensībām 31.martā Šmerļa mežā, 1.aprīlī Imantas mežā un 2.aprīlī Biķernieku mežā tiks atklāta 46.orientēšanās sacensību seriāla "Magnēts" sezona. Ziemas sezona tika noslēgta aizvadītājā nedēļas nogalē ar pāru orientēšanās sacensībām.

Orientēšanās sacensību "Magnēts" vasaras sezona ilgs no 31.marta līdz 04.oktobrim. Aktīvās atpūtas cienītāji Rīgas apkārtnes mežos varēs meklēt kontrolpunktus otrdienu, trešdienu un ceturtdienu vakaros. Sacensības paredzētas dažādu vecumu un meistarības orientēšanās interesentiem sākot no astoņu līdz pat 85 gadu vecumam.

Līdz ar to, noslēgusies "Ziemas Magnēta" sezona un vairākās vecumgrupās noskaidroti uzvarētāji, kas no oktobra cīnījās par kopvērtējuma punktiem. Aizvadītās sezonas labākie ir Alise Zagorska (W12), Jānis Zandarts (M12), Aiga Irbe Blūma (W14), Emīls Lazdāns (M14), Magda Cigle (W16), Madis Ciglis (M16), Ieva Godiņa (WA), Guntis Māliņš (MA), Elīna Krūze (WB), Kaspars Kojalovičs (MB), Ieva Freimane (W40), Armands Teteris (M40), Baiba Ozola (W50), Jānis Lagzdkalns (M50), Ruta Kukka (W60), Valerijs Pahomovs (M60), Maira Liepa (W70), Pēteris Novikovs (M70).

Tiem, kuri karti un kompasu tik labi nepazīst un uzskata, ka vēl nav gatavi uzsākt patstāvīgas orientēšanās gaitas, vasaras sezonas laikā sacensību centrā būs iespēja saņemt konsultācijas no orientēšanas sporta profesionāļiem, informē "Magnēts" pārstāvji. Sezonas laikā varēs pieteikties uz apmācību kursu, kura laikā treneris palīdzēs apgūt orientēšanās pamatiemaņas.

Sacensību laikā vecākiem tiek piedāvāta iespēja savas atvases uzticēt "Magnēta" bērnudārza auklītei, savukārt bērni līdz 12 gadiem var piedalīties orientēšanās skoliņā sacensību dienās plkst.18.30. Abas aktivitātes ir bez maksas un iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Šajā sezonā Pierīgas mežos aicināti izkustēties arī skolēni, lai viņiem netrūktu kustību daudzums un uzlabotu veselību, kā arī fizisko sagatavotību. Iepriekš pieteiktai klasei tiek piedāvāta bezmaksas kontrolpunktu meklēšana kādā no sacensību kārtām. 

Tautas orientēšanās sacensības "Magnēts" rīko sporta un atpūtas apvienība "Magnēts", BJC "IK Auseklis", atbalsta Rīgas domes (RD) Izglītības, kultūras un sporta departaments (IKSD).

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti