Latvijas ūdens maratonu kausa sezona pusē, kopvērtējuma līderi - Ilze Balode un Jānis Saulītis

Nedēļas laikā aizvadīti divas sacensības Ūdens maratonu kausā, par kura kopvērtējuma līderiem kļuvusi jauktā komanda "Labadruka.lv" ar Ilzi Balodi un Jāni Saulīti.

Rīgas Airēšanas maratona (RAM) sporta klasē uzvaru izcīnīja Igaunijas vīriešu komanda, 51 kilometru distancē labojot šīs distances rekordu uz 4 stundām, 34 minūtēm un 32 sekundēm. Ilzes Balodes un Jāņa Saulīša veidotā jauktā komanda ierindojās otrajā vietā, savukārt trešie palika kanoe airētāji Jurijs Seļezņovs un Staņislavs Lesčinskis. 34 kilometru tautas klasē uzvarēja Kristīnes Meirānes un Ginta Kalniņa veidotā jauktā komanda.

Piedzīvojumu ūdens maratonā "Velnagrāvis", kurš sestdien, 13.jūnijā, risinājās Jelgavā, uzvarēja Jurija Seļezņova un Māra Sokolovska komanda "Garie airi", aiz sevis atstājot komandas "Elita" (Kristaps Epners un Jānis Blanks) un "Labadruka.lv" (Ilze Balode un Jānis Saulītis).

Tādējādi aizvadīti trīs no pieciem Latvijas Ūdens maratonu kasa posmiem, kura līderpozīcijās atrodas Ilze Balode un Jānis Saulītis.

Viņiem seko Juris Kauliņš, Ilmārs Ostrovskis un Arnis Kalniņš. Savukārt Baiba Altberga un Rudīte Everte ir tuvākās Ilzes Balodes sekotājas sieviešu konkurencē.

Pirms noslēdzošajiem diviem posmiem Ūdens maratonu kausa kopvērtējumā atrodas 76 dalībnieki. Nākamie divi maratoni norisināsies 21.augusta naktī Salacā un 12.septembrī Gaujā. Sezonas pirmais posms bija maija sākumā aizvadītais supermaratons "Gauja XXL", kurā Andris Stavro pirmo reizi noairēja Gauju visā tās 420 kilometru garumā.