Latvijas triatlonistiem panākumi Spānijā

Divi Latvijas pārstāvji 10.maijā aizvadītajā "Ironman 70.3" triatlona distancē spēja finišēt ātrāk par piecām stundām. Arī vienīgā sieviete no Latvijas rādīja atzīstamu sniegumu šajā triatlona distancē.

Sacensībās starp 3,5 tūkstošiem triatlonistiem piedalījās četri pārstāvji no Latvijas, no kuriem visātrāk finišu sasniedza Roberts Lukša. Viņš pēc 1,9 kilometru peldēšanas posma (29min38s) atradās 400.vietā, taču pēc tam savu sniegumu tikai uzlaboja. 90 kilometru velosegments aizņēma divarpus sutndas (2h37min36s), kas deva iespēju pacelties uz 275.vietu pirms skriešanas. Pusmaratons tika pieveikts pusotrā stundā (1h30min29s) un finišā izcīnīta 167.vieta ar kopējo rezultātu 4:45:33 starp nepilniem trim tūkstošiem dalībnieku.

Arī Maksims Zagorujko (4:53:43) spēja pieveikt grūto distanci ātrāk par piecām stundām, savukārt Kristaps Mors ar rezultātu 5:44:25 finišēja stundu vēlāk nekā Roberts Lukša.

Četras minūtes ātrāk finišēja vienīgā dāma no Latvijas. Olga Lukša Maljorkā "Ironman 70.3" distanci pieveica ar rezultātu 5:40:20 un ierindojās 139.vietā starp vairāk kā 600 finišējušām sievietēm. Kā redzams rezultātos, tad pēc peldēšanas viņa bijusi aptuveni divas reizes augstākā vietā (78.) nekā pēc velo posma (142.), savukārt skriešanā izdevies pat atgūt dažas pozīcijas.