Latvieši starp uzvarētājiem kāpšanas sacensībās «Rīga Open»

Aizvadītajās brīvdienās Ķīpsalā notika starptautiskas sacensības kāpšanas sportā, kur pieaugušo grupā uzvarēja Latvijas pārstāvji. Zēnu un meiteņu grupās veiksmīgākie bija Lietuvas un Krievijas pārstāvji.

Starptautiskajās sacensībās "Climbing event Riga Open" piedalījās 180 sportistu no astoņām valstīm. Tika pārstāvēta Latvija, Lietuva, Igaunija, Krievija, Baltkrievija, Ukraina, Lielbritānija un Vācija). Kalnkāpēju sporta centra pārstāvis Normunds Reinbergs informēja, ka sacensības notika astoto reizi izstādes "Atpūta un sports 2014" ietvaros. 48 labākie sportisti pēc pirmās dienas kvalivicējās fināliem.

Pirmo vietu starp vīriešiem izcīnīja Jurijs Krasanovs no Rīgas. Santa Grigorjeva uzvarēja starp sievietēm, viņa pārstāvēja Daugmales klubu. Starp 16-19 gadus veciem jauniešiem labākie bija Igors Kriačkovks (Egor Kryachkovk) no Krievijas un Milda Koreivaite no Lietuvas. Jaunākajā vecumgrupā uzvaras izcīnīja Daniels Jamčuks no Rīgas un Gertrūda Kaniauskaite no Lietuvas. Rezultāti parāda, ka Latvijas pārstāvji spēj līdzvērtīgi cīnīties ar starptautiskā mēroga sacensībās.