Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Teatralizēta rekonstrukcija «Tu esi Latvija»

Latgalē top «inline» hokeja laukums

Latgalē top pirmais «inline» hokeja laukums

Rēzeknes novadā pie Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskolas uzsākta jauna ''inline'' hokeja laukuma izveide. Par laukuma izveidi sajūsmā gan skolēni, gan skolotāji.

Laukuma izmēri būs 40 reiz 20 metri, un lielāka daļa būvdarbu jau paveikti. Jaunais laukums būs piemērots gan hokejam ar slidām, gan skrituļslidām, gan citiem sporta veidiem.

Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskolas direktore Gundega Rancāne norāda, ka laukums būs ļoti universāls. „Vēl arī var spēlēt florbolu, var spēlēt volejbolu, dažādas citas spēles. Un ziemā var arī uzsaldēt ledu un spēlēt parasto hokeju. Ļoti universāls laukums, būs arī borti,” teica direktore.

Tāpat par laukuma izveidi sajūsmā ir skolēni, kas nevar sagaidīt, kad varēs izmēģināt jaunās slidas. „Mēs gribējām spēlēt uz ezera, bet neļāva, tādēļ, ka tomēr tas ir bīstami, jo var ielūzt un tur ir dziļš. Daudzi ir sajūsmā, sāk pirkt jaunas nūjas, ripas un priecājas par laukumu,” sacīja 12.klases skolēns Jānis Pastars.

Hokeja laukumi Latgalē nav nekas jauns, tomēr ''inline'' hokeja laukums ļaus to izmantot ne tikai ziemas mēnešos.

Tikmēr Rēzeknes novada sporta speciālists Igors Derjagins uzskata, ka šo laukumu izdosies noslogot. „Mēs paši organizējam čempionātu, divas novada komandas spēlē atklātajā Daugavpils novada čempionātā,” pamato Derjagins.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti