Dienas ziņas

Veloceļa "Centrs–Ziepniekkalns" izbūve kavējas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Bērni iesilda maratona trasi

Kurpes piesmēluši, bet ar smaidu. Bērni lietainajā sestdienā iesilda maratona trasi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Rīgas maratons notiks svētdien, 15. maijā. Sestdien gan mazo ģimeņu trasi pie Brīvības pieminekļa izmēģināja jaunākie sportisti. Viņiem netraucēja arī lietus un drēgnais laiks.

Izmirkuši līdz ādai, kurpes piesmēluši, bet ar plašu smaidu. Tādi ir šīs lietainās sestdienas jaunākie skrējēji. Mazais maratons esot gaidīts pārāk ilgi, lai lietus būtu iemesls tā atlikšanai.

"Es skrienu sacensībās, treniņos un vienkārši tāpatās. Lietus ir nekas," teica maratona dalībnieks Raimonds.

"Mums brīnišķīgi gāja, ideāla diena. Lietus netraucēja, galvenais ir labs noskaņojums," sacīja maratona dalībniece Līga.

Pēc ūdens pudelēm rindu nebija, un par pārkaršanu arī neviens nesūdzējās, smejoties saka maratona brīvprātīgie. Un arī tie, kuriem lietū skriet nepatīk, nenožēlo dalību. Lai gan distance maza, tikai viena jūdze – 1,6 kilometri, finišēt ir prieks, un možums saglabāšoties visu dienu. Pieredzējušākie skrējēji atminas, ka arī pērn bērnu dienā lija, viņi cer, ka vismaz nākamgad beidzot skries saules pavadīti.

"Nu man gāja labi. Vienīgā problēma lietus, tas man nē. Kā pagājušajā gadā. Viss lietū," atminējās Jēkabs.

"Grūti gāja, jo bērns pazuda mums – sameklējām, tagad viss kārtībā," dalījās Jūlija.

"Ļoti labi, es esmu tik priecīga. Man pirmais skrējiens pēc bēbīša piedzimšanas. Viņa īpaši izbaudīja skrējienu, jo forši aizmiga un viņai ir ērti," stāstīja Beāte.

Lielā maratona starta šāviens būs svētdien no rīta 7.00. Rīkotāji aicina ikvienu dalībnieku nepārcensties un, tiecoties pēc labākā rezultāta, – nesagādāt veselības problēmas. Visiem satiksmes dalībniekiem jārēķinās, ka rīt Rīgā satiksme būs ierobežota.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti