Kuriozs ar kurpi neaptur uzvarētājus Embūtes rogainingā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Komanda "Tume" drīz pēc starta bija spiesta atgriezties sacensību centrā, lai salabotu apavus, tādējādi veicot aptuveni trīs liekus kilometrus. Taču neskatoties uz šo misēkli, Jānis Krūmiņš un Kristaps Jaudzems vienīgie atzīmējās visos sacensību kontrolpunktos, kļūstot par absolūtajiem uzvarētājiem Embūtes rogainingā.

Aptuveni 40 komandām Embūtes paugurainē nedēļas nogalē plkst. 12 tika dots starts astoņu stundu sacensībām. Komanda "Tume", kura atgriezās pēc brīža atpakaļ un ar līmlenti salaboja bojāto apavu, uzvarēja sacensību kopvērtējumā, jo vienīgā spēja ar fotoaparātu atzīmēties visos kontrolpunktos.

Jaukto komandu ieskaitē, kur startēja abu dzimumu pārstāvji, uzvarēja komanda "Easy" ar Ilzi Lapiņu un Aigaru Actiņu sastāvā. Labāko trijniekā iekļuva arī "Vivere" (Alīda Ābola un Jānis Andersons), aiz sevis atstājot jaunākas paaudzes komandu "Concorde" (Aiva Jakovela un Ingus Portnajs).

Vīriešu komandu konkurencē otrajā vietā aiz "Tume" ierindojās "Enkura turētāji" (Aigars Šics un Vilnis Frišfelds) un pieredzējušie Pēteris Strazdiņš un Egīls Puriņš ar komandu "Jupe". Viņi bija ātrāki par daudziem krietni jaunākiem sacensību dalībniekiem.  

Sieviešu komandu vērtējumā uzvarēja Dace Veipa un Inga Kāpiņa ar komandu "Kur ir Ziemeļi?".

Nākamās rogaininga sacensības notiks 21.martā Rīgā. Tajās paredzams ievērojami lielāks dalībnieku skaits, jo tiks aizsākta rogaininga Latvijas kausa sezona. Rogainingā piedalās aizvien vairāk dalībnieku, jo tā ir iespēja mērķtiecīgi sagatavoties 2017.gadā paredzētajam pasaules čempionātam, kas notiks Rēzeknes pusē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti